موضوع سئو SEO ، همواره یکی از اصلی ترین بخش ها و قابل‌توجه ترین عنوان ، پس از طراحی و اجرای نهایی یک وبسایت به شمار می آید. این افزونه وردپرسی، بخش اعظمی از مسائل سئو و بهبود یک سایت وردپرسی را در اختیار شما قرار می دهد تا تنها با چند تنظیم و مدیریت ساده، بتوانید وبسایتی کاملا حرفه ای و در سطح سایتهای قدرتمند بین‌المللی داشته باشید.

این افزونه ، با رعایت تمامی مسائل سئو (قابل توجه برای موتورهای جستجو) اطمینانی صد چندان را به مدیران وبسایتهای وردپرسی داده که تا این لحظه، بیش از ۵ میلیون کاربر وردپرسی در جهان، آن را بر روی داشبورد خود نصب و در حال استفاده از خدماتش هستند.

از امکانات این افزونه ؛ می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • مدیریت سایت مپ Site Map
  • بروزرسانی های مداوم تک تک صفحات سایت
  • توابع قدرتمند
  • پشتیبانی قدرتمند و لحظه ای
  • شامل نکات مورد نظر موتورهای جستجو برای سئوی محتوا
  • کنترل Address هر یک از مطالب، برای جلوگیری از ایجاد محتوای تکراری
  • امکان کنترل متا تگ‌ها
  • بررسی تصاویر شاخص، دسته بندی ها، و…

 

یکی از قابلیت های جذاب Yoast SEO

از جالب ترین قابلیت های این افزونه ی پشرفته ، امکان مشاده پیش‌نمایش مطالب شما در صفحات فرضی موتور جستجوی گوگل است که میتوانید پیش از آنکه مطلب موردنظرتان در گوگل یا سایر موتورهای جستجو، index شود ؛ پیش نمایشی از نحوه قرارگیری و کنار هم قرارگرفتن محتوای آن صفحه را ملاحظه خواهید کرد که به راحتی قابل تغییر می باشد.

به عنوان حرف آخر ، سئوی وردپرس بخش مهمی از یک سایت محتوایی وردپرسی می باشد که صاحبان وبسایت‌ها (به خصوص وردپرس) باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند. خوشبختانه افزونه‌های متعددی در بخش سئوی وردپرسی طراحی و توسعه داده شده است که از این میان افزونه Yoast SEO جزء بهترین و قدرتمند ترین آنهاست.

تنها کافی است این افزونه را دانلود ، نصب و فعال کرده و سپس آن را پیکربندی کنید. تنظیمات این افزونه برای وردپرس‌های فارسی (Persian)، کاملا فارسی بوده پس از یک‌بار پیکربندی، در دفعات بعدی می‌توانید محتوای هر برگه یا نوشته را برای موتورهای جستجو بهینه و تنظیم کنید. این افزونه به راحتی و کاملا رایگان، محتوای شما را بررسی کرده و در بخش تجزیه و تحلیل (مدیریت افزونه) راه‌کارهای مناسبی را برای بهبود سئوی وردپرس ارائه می‌دهد.

این افزونه ، با بیش از ۵ میلیون نصب فعال، جزو برترین افزونه های مخزن وردپرس به شمار می‌آید.

دانلود رایگان افزونه Yoast SEO

دانلود افزونه Yoast SEO از مخزن وردپرس

  افزونه نمایش نقل و قول وردپرس Quotes Collection