یکی از بهترین افزونه های وردپرسی برای کاهش حجم تصاویر آپلود شده در سایت می باشد. عموما تصاویر جزء مهم‌ترین عوامل کاهش سرعت یک سایت به شمار می آیند و از آنجاییکه بسیاری از مدیران سایت ها برای زیبا کردن و رنگ بخشیدن به محتوای‌شان، سعی بر استفاده از تصاویر با حجم های مختلف را دارند، این افزونه کمک بسیار بزرگی به آن دسته از مدیرانی است که بدون هیچ برنامه و مکملی، قصد آپلود سریع و کم حجم تصاویر، بدون حتی کوچکترین افت کیفیت را دارند.

بعد از نصب افزونه ، در قسمت تنظیمات > EWWW Image Optimizer صفحه تنظیمات این پلاگین رایگان قابل مشاهده است که به راحتی قابل مدیریت و تغییر می باشد و در یک کلام، این افزونه با کاهش چشمگیر حجم تصاویر ، پنهای باند کمتری از هاستیگ شما مصرف می کند، سرعت بارگذاری صفحات متعدد سایت شما (اعم از نوشته، برگه و…) را افزایش ، سئو سایت شما را بصورت غیر مستفیم و محسوسی بهتر کرده و از همه مهمتر حجم کمتری صرف Back up گرفتن از تصاویر و محتویات سایت شما می‌شود.

اگر بتوانید با دقت تنظیمات مربوطه را انجام دهید، تصاویر بصورت اتوماتیک در سایت بهینه شده و افرایش سرعت محسوسی را شاهد خواهیم بود. این برنامه با بیش از ۶۰۰ هزار نصب فعال ، جزو برترین افزونه های کاهش حجم تصاویر در وردپرس ، بشمار می آید.

دانلود افزونه EWWW Image Optimizer

دانلود افزونه EWWW Image Optimizer از مخزن وردپرس

  افزونه نمایش مطالب پربازدید وردپرس WordPress Popular Posts