این افزونه قدرتمند قادر است متاباکس های جدیدی را ایجاد و در اختیارتان قرار دهد تا در نوشته ها و مطالب وردپرسی خود، سفارشی‌تر از قبل عمل کنیم! بطوریکه می توانیم گزینه هایی از قبیل : قیمت، تاریخ، نام و نام خانوادگی، سال تولید و … را به پست هایمان اضافه کرده و در سایت به نمایش در آوریم.

از قابلیت های این افزونه، ایجاد فیلد های سفارشی در بخش داشبورد و “افزودن نوشته” می باشد که حین ارسال مطلب، می توانید این فیلد های سفارشی را وارد نمایید.

این پلاگین قادر است برای دریافت اطلاعات مورد نیاز شما (در صفحه ارسال مطلب)، رابط کاربری ایجاد کرده و علاوه بر این، استفاده های بعدی از زمینه های دلخواه Custom Fields را نیز در سایت برای شما آسان تر می کند. زمینه ها در افزونه Advanced custom fields (طبق تنظیمات و اختیارات شما) می توانند دارای قوانین و تنظیمات خاصی باشند. برای مثال یک زمینه (Field) می تواند فقط متن قبول کند (Text) و یا زمینه ی دیگری فقط عدد (Number)، قبول کند و…

نصب این پلاگین به شدت به وبمسترهای حرفه ای پیشنهاد میگردد و تا این لحظه، بیش از ۱ میلیون نصب فعال از آن در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است!

 

دانلود افزونه Advanced Custom Fields

دانلود افزونه Advanced Custom Fields از مخزن وردپرس

  افزونه بررسی سالم بودن لینک ها Broken Link Checker