بسیاری از سایت ها را مشاهده می نماییم که از مدیریت محتوای وردپرس برای مدیریت مطالب‌شان استفاده نموده اند اما هیچیک از آدرس ها، مسیرهای پست‌ها و آپلود شده عکس ها و فایلهایشان، مشابه آدرس های معمولی و عمومیِ یک سایت وردپرسی نیست!

یکی از مهمترین مقوله ها در امنیت یک سایت وردپرسی، تغییر مسیر پوشه های اصلی و فرعی وردپرس بوده که معمولا انجام این کار به وبمسترها پیشنهاد میگردد. این کار باعث بهبود عملکرد سایت وردپرسی شما شده و از همه جالب تر کسی متوجه این موضوع نخواهد شد شما از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کرده اید!

پس از نصب و راه اندازی این افزونه، با تنظیمات زیر روبرو خواهید شد:

Remove WordPress Generator Meta: متاتگ‌های اصلی وبسایت وردپرس، مثل برچسب های wp-content را از آدرس فایل های آپلود شده و به طور کلی هسته وردپرس حذف کنید.

Remove Other Generator Meta: کدهای فرعی مربوط به تنظیمات وردپرس را فعال یا غیر فعال کنید.

Remove Shortlink Meta: شورت‌کد (کد های کوتاه) مربوط به صفحات و مطالب وردپرس خود را غیر فعال کنید. این نوع آدرس ها معمولا به صورت yoursite.com/p=26 در دسترس خواهد بود که می‌توانید نوع آن را با استفاده از این افزونه تغییر دهید.

Remove DNS Prefetch: دی ان اس های داخلی مربوط به وردپرس را غیر فعال کنید.

و … سایر تنظیمات که می توانید با فعال یا غیرفعال کردن آن ها ، بخشی از دستورالعمل های افزونه را بر روی سایت، پیاده سازی نمایید.

 

دانلود افزونه WP Hide & Security Enhancer

دانلود افزونه WP Hide & Security Enhancer از مخزن وردپرس

  افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس