با آموزش انتقال کاربران وردپرس از یک سایت به سایت دیگر توسط افزونه ی Import Export WordPress Users & WooCommerce Customers با شما هستیم زمانی که شما یک سایت وردپرسی دارید و اگر بخواهید تمامی کاربران چه از خریداران ، فروشندگان ، کاربران عادی و… را به سایت جدید منتقل کنید توسط این افزونه براحتی امکان پذیر است .

 

آموزش افزونه ی Import Export WordPress Users & WooCommerce Customers

قسمت اول : وارد سایت مبدا شوید، کافیست ابتدا افزونه را دانلود ، نصب و فعال کنید سپس گزینه ای با نام  User Import Export  در منوی کاربران اضافه خواهد شد بر روی ان کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات افزونه شوید .

ابتدا باید نقل کاربر را برای گرفتن خروجی مشخص کنید در حالت کلی تمامی فیلد ها خروجی گرفته میشود اگر نمیخواهید بخشی از ان ها در خروجی شما باشند میتوانید بخش هایی را مشخص کنید .

سپس در نهایت، روی دکمه Export کلیک کنید تا فایلی با پسوند CSV در اختیارتان قرار گیرد توسط این فایل میتوانید کل کاربرانی که خروجی گرفتید را به سایت جدید منتقل کنید .

 

قسمت دوم : وارد سایت مقصد شوید سپس افزونه را دانلود ، نصب و فعال کنید . سپس به بخش کاربران > User Import Export شوید و بر روی ان کلیک کنید بر روی دکمه ی Import Users کلیک کنید سپس با استفاده از دکمه ی browse فایل خود را انتخاب کرده و بر روی Upload file and import کلیک کنید .

پس از انجام این کار، یک پیام موفقیت آمیز با جزئیات کامل در مورد تعداد کاربران وارد شده، پیام وضعیت مشاهده خواهید کرد.

به همین راحتی توانستید کاربران را از یک سایت وردپرسی به سایت دیگر انتقال دهید . موفق و پیروز باشید

 

دانلود افزونه Import Export WordPress Users از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Import Export WordPress Users

 

 

  افزونه زوم کردن تصاویر محصولات در ووکامرس YITH WooCommerce Zoom Magnifier