با آموزش چگونگی ساخت لایت باکس تصاویر در وردپرس با استفاده از افزونه Responsive Lightbox & Gallery با شما هستیم توسط این افزونه وردپرس میتوانید تصاویر سایت خود را به صورت زیبا تر توسط افکت لایت باکس به نمایش بگذارید . توسط این افزونه زمانی که کاربران بر روی تصاویر موجود در سایت شما کلیک کنند تصاویر یه صورت لایت باکس و بزرگ شده به نمایش در می آید

 

ویژگی های افزونه Responsive Lightbox & Gallery

میتوانید ابزارک گالری اختصاصی ایجاد کنید که با کلیک بر روی تصاویر آن این تصاویر به صورت لایت باکس نمایش داده شود که ۳ نوع قالب بصورت Grid، Slider ،Masonry دارد و یا حتی این افکت را بر روی تصاویر تکی وب سایت خود اعمال کنید .

افزونه Responsive Lightbox & Gallery سازگاری کامل با ویژوال کامپوزر دارد و از گالری محصولات ووکامرس پشتیبانی کامل میکند .

بعد از نصب و راه اندازی به صورت خودکار لایت باکس به تصاویر گالری وردپرس و محتواهای دیدگاه و محتوی ویجت به صورت خودکار اعمال خواهد شد .

 

آموزش افزونه Responsive Lightbox & Gallery

ابتدا افزونه را دانلود ، نصب و فعال کنید سپس در پیشخوان وردپرستان دو منو با نام های  gallery و lightbox اضافه خواهد شد .

به قسمت gallery رفته و بر روی add new کلیک کنید در این منو میتوانید عکس های مربوط به گالری خود را ایجاد کرده و تنظیمات مربوطه را انجام دهید . در تب image تصاویر خود را میتوانید آپلود و مشخص کنید و در تب config اندازه تصاویر را میتوانید مشخص کنید و در تب های دیگر تنظیمات دیگر را میتوانید انجام دهید .

 

 

به قسمت lightbox رفته و افکت لایت باکس را فعال کنید در این قسمت شما چند تب مشاهده میکنید . در تب general میتوانید نوع افکت را مشخص کنید ، در تب های دیگر تنظیمات به  صورت پیش فرض انجام شده که نیازی به پیکر بندی خاصی نیست .

بعد از اتمام کار شورت کد گالری خود را دریافت کرده و توسط آموزش نمایش و فراخوانی ابزارک در قالب وردپرس یا در یک برگه جداگانه ایجاد نمایید

 

 

دانلود افزونه Responsive Lightbox & Gallery

دانلود افزونه Responsive Lightbox & Gallery از مخزن وردپرس

  چگونگی حذف نام نویسنده و تاریخ در مطالب وردپرس