امروز میخواهم شما را با بهترین افزونه آشنا کنم که در آن میتوانید نام نویسنده و تاریخ در مطالب وردپرس را حذف نمایید  اگر دقت کنید امروزه بسیاری از وب سایت ها با وردپرس ایجاد می شوند که این سیستم مدیریت محتوا  یکی از قویترین سیستم مدیریتوب سایتا به شمار می آید

با اینکه در گذشته وردپرس تنها یک سیستم وبلاگ و مدیریت محتوا به حساب میامد البته شاید توجه شما هم جلب شده باشد که در گذشته در برخی از سایت ها هر روز مطلبی انتشار داده نمی شد و  مطالب چند روز یه بار در سایت منتشر میشد و به طور مرتب و در یک دوره زمانی خاص به روز رسانی نمی شدند البته این مورد هنوزم در برخی از سایتها دیده میشود در این صورت ممکنه است افرادی دوست داشته باشند تاریخ مطالب را نمایش ندهند . خیلی راحت میتوان تنها با نصب افزونه WP Author, Date and Meta Remover این کار را در سایت وردپرسی خود انجام داد .

در ادامه این آموزش وردپرس نحوه کار با افزونه WP Author Date and Meta Remover را توضیح می دهیم . با ما همراه باشید.

 

آموزش افزونه WP Author Date and Meta Remover

مانند کاری که همیشه انجام میدادید ابتدا افزونه دانلود ، نصب و راه اندازی کنید ، پس از فعال سازی افزونه نیاز به پیکربندی هیچ تنظیماتی نیست . افزونه به صورت اتوماتیک تمام تاریخ مطالب را از صفحه ی اصلی و سایر صفحات و نوشته ها حذف می‌کند .

به طور کلی این افزونه برای حذف متا داده های نویسنده از قالب های پیش فرض وردپرس است و با استفاده از یک فایل CSS مرتبط با هدر صفحات خود با کد بسیار ساده برای حذف متا داده های نویسنده استفاده میتواند بکند به طور خودکار ، پس از نصب افزونه تاریخ و نام نویسنده از نوشته های وردپرس حذف خواهد شد.

 

 

 

دانلود افزونه WP Author, Date and Meta Remover از مخزن وردپرس

دانلود افزونه WP Author, Date and Meta Remover

  ریدایرکت صفحات 404 به صفحه نخست وردپرس