در این آموزش با معرفی یک افزونه کاربردی وردپرسی، قصد ایجاد صفحات ۴۰۴ وردپرسی (صفحات پیدا نشده) را داریم. اینگونه صفحات، یکی از مهمترین بخش های یک وبسایت به حساب می آید. زیرا ممکن است بنا به هر دلیلی، آدرس یکی از پست ها یا برگه های شما تغییر کرده و لینکهایی که از قبل در موتورهای جستجو، از آدرس قبلی صفحه در دسترس بوده؛ توسط کاربران کلیک شود. در اینصورت کاربر موردنظر صفحه موردنظر را مشاهده نخواهد کرد که در این وضعیت، پیشنهاد می کنیم با نصب و راه اندازی این افزونه، پنجره ای با ظاهر گرافیکی زیبا و امکانات دلخواه را به کاربران تان نشان دهید و به او راهنمایی کنید تا به مسیر درستی در سایت شما منتقل شود.

پس از نصب این افزونه، گزینه ای با عنوان Page 404 در بخش تنظیمات وردپرس شما اضافه خواهد شد.

با وارد شدن به این صفحه، قادر خواهید بود تنظیمات مربوط به متن، طرح و قالب، و سایر اطلاعات مرتبط با صفحه ۴۰۴ را ایجاد یا ویرایش نمایید. تصاویری که در این بخش آمده، کاملا گویای تنظیمات این افزونه بوده و شما می توانید هریک از بخش‌ها را طبق علاقه خود، ویرایش نمایید و در نهایت یک صفحه بسیار زیبا و در عین حال کاربردی از نوع ۴۰۴ را در اختیار کاربران سایت تان قرار دهید.

Search Box Text: متنی را برای جستجوی کاربران در سایت خود وارد نمایید که به صورت پیش فرض بصورت انگلیسی می باشد.
Back to Home Text: متنی را برای برگشت کاربران به صفحه اصلی سایت خود قرار دهید.
Hide 404 Title: اگر قصد دارید عنوان صفحه ی ۴۰۴ مخفی شود، این گزینه را فعال نمایید.

در نهایت بر روی دکمه Publish کلیک کنید صفحه شما ایجاد و به شکلی جذاب، برای کاربران تان نیز به نمایش درآید.

توجه داشته باشید: درصورتی که صفحه ۴۰۴ شما به نمایش در نیامد نگران نباشید! کافیست از بخش تنظیمات وردپرس به قسمت “پیوندهای یکتا” رفته و حالت لینک ها را بر روی “نام نوشته” تنظیم کنید.

 

دانلود افزونه Forty Four

دانلود افزونه Forty Four از مخزن وردپرس

  افزونه ویرایشگر پیشرفته متن در وردپرس TinyMCE Advanced