با آموزش انتقال کاربر به صفحات خاص بر اساس ip کشورها با شما هستیم اگر یک وب سایت چند زبانه دارید و میخواهید بر اساس آی پی کاربران آنها را به صفحات مربوطه به صورت اتوماتیک منتقل کنید میتوانید از افزونه Country IP Specific Redirections استفاده نمایید .

توسط این افزونه وردپرس براحتی میتوانید کاربران را بر اساس ip به صفحات خاص منتقل کنید  یا حتی آی پی کشوری را بلاک کنید تا کاربران با ip آن کشور وارد سایتتان نشوند .

 

افزونه Country IP Specific Redirections

ابتدا افزونه را دانلود ، نصب و فعال کنید سپس در بخش پنل وردپرستان گزینه ای با نام Country IP Specific Redirections ظاهر میشود . بر روی آن گلیک کنید تا وارد تنظیمات مربوطه شوید

 

 

Country: در این بخش، کشور کاربران مورد نظر خود را که قصد انتقال آنها را دارید، انتخاب کنید.
For This Category: اگر می‌خواهید کاربران مورد نظر خود را از یک دسته ‌بندی خاص ، به صفحه دیگری منتقل کنید ، از این بخش دسته مورد نظر خود را انتخاب کنید.
OR For This POST/PAGEاگر می‌خواهید کاربران مورد نظر خود را از یک صفحه یا مطلب خاص به صفحه دیگری منتقل کنید ، در این بخش عنوان مطلب مورد نظر خود را انتخاب کنید.
Target URL: در این بخش آدرس صفحه‌ای که می‌خواهید کاربران خود را به آن منتقل کنید را وارد کنید . توجه داشته باشید برای عملکرد صحیح افزونه ، آدرس خود را به همراه http وارد کنید.

استفاده از ویژگی انتقال کاربر به صفحات خاص بر اساس ip کشورها سبب میشود به عنوان مثال اگر کاربری انگلیسی زبانی وارد سایتتان شد وب سایت نسخه فارسی شما را نبیند و مستقیما نسخه انگلیسی وب سایتتان را ببیند .

 

دانلود افزونه Country IP Specific Redirections از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Country IP Specific Redirections

 

 

  ایجاد صفحه وردپرسی 404 با افزونه Forty Four