امروزه افزونه های وردپرس بخش جدا نشدنی از طراحی های سایت وردپرسی هستن و ویژگی های متعدد و زیادی به سایتتان وارد میکنند اما استفاده زیاد از این پلاگین های وردپرس دردسر های مربوط به خود را دارد که به مهمترین آنها اشاره میکنیم .

 

کاهش سرعت سایت

یکی از فاکتور های مهم بهینه سازی و سئو سایت که از نظر موتور های جستجو یکی از فاکتور های مهم است ، سرعت لود یک وب سایت است . استفاده زیاد از افزونه های وردپرس سبب میشود تا کد های بیشتری همراه با بارگذاری وب سایتتان لود شود و زمان آن طولانی تر شود . این امر هم برای کاربر و هم برای گوگل ناخوشایند است .

 

تداخل کد های افزونه ها

ممکن است برخی افزونه ها از یک منبع مشترک و یک دیتا برای لود و بارگذاری استفاده کنند که این امر باعث تداخل در بارگذاری اطلاعات میشود .

 

کاهش امنیت سایت

یکی از فاکتور های مهم برای مدیر هر وب سایت بخش امنیت آن است تا افراد سودجو نتوانند در وب سایتتان نفوذ کنند این امر یک فاکتور بسیار مهم است . یک سری از افزونه ها دارای باگ هایی هستند که امنیت وب سایتتان را به خطر می اندازند که پیشنهاد میشود از افزونه های اورجینال برای وب سایتتان استفاده کنید  .

 

عدم دسترسی

برخی از افزونه ها بعد از مدتی دیگر بروزرسانی و پشتیبانی نمیشوند که این اتفاق سبب ضربه خوردن وب سایتتان میشود ، اگر تعداد این افزونه ها بیشتر شود باعث ایجاد مشکلات اساسی در سایتتان میشود

 

پینوشت : سعی کند حدالامکان از افزونه های کمتری در وب سایتتان استفاده کنید . ای امر خود کمک شایانی در سرعت لود وب سایتتان میکند و سرعت لود بالا خود یک فاکتور بسیار مهم در بهینه سازی وب سایت است

 

 

  مناسبترین پیوند یکتا برای وردپرس