با آموزش و معرفی تاثیر الگوریتم مرغ مگس خوار در سئو وب سایت با شما هستیم یکی از ویژگی های مرغ مگس خوار دقت و سرعت بالا است که گوگل با بهره گیری از این ویژگی نام الگوریتم جدید خود را مرغ مگس خوار گذاشته است . در این الگوریتم نحوه ی ایندکس شدن مطالب بر اساس مفهوم متن و عبارت تغییر کرد .

نحوه ی کار این الگوریتم بر اساس مفهوم عبارات جستجو شده و تحلیل وب سایت ها است بدین معنا که گوگل ابتدا برای کلمات جستجو شده مترادف پیدا کرده و با ادغام آن با کلمه ی سرچ شده از طرف کاربر بهترین نتایج را ارائه میدهد .

برای مثال وقتی شما کلمه ی قالب را جستجو میکنید گوگل توسط الگوریتم مرغ مگس خوار  به دنبال وب سایت هایی میگردد که در مطالب خود از کلمه ی پوسته و تم استفاده کرده اند سپس این سه عنوان را در وب سایت ها آنالیز میکند و نتایج را نشان میدهد که سبب ایده آل شدن و نزدیک بودن نتایج برای کاربر میشود .

 

 

در گذشته گوگل از طریق کلمات کلیدی جستجوی خود را بررسی میکرد اما این روش ضعف هایی داشت و گاها مدیران وب سایت ها برای جذب کاربر بیشتر از کلمات کلیدی نامناسب استفاده میکردند و نتایج مطلبوبی برای کاربرانی که در گوگل سرچ و جستجو میگردند رقم نمیخورد که خود یک عیب بزرگ بود .

پینوشت : گوگل همیشه در حال آپدیت و بروزرسانی الگوریتم های خود است تا نتایجی که برای کاربران به وجود می آید بسیار نزدیک تر به خواسته هایشان باشد . سعی کنید از مطالب و کلمات کلیدی در مطالب وب سایتتان استفاده کنید و سعی نکنید به هیچ وجه گوگل را گول بزنید ، به یاد داشته باشید گوگل تمامی راه هایی که قصد گول زدن و دور زدن آن را دارید را به خوبی بلد است

 

 

  معرفی الگوریتم دزدان دریایی در سئو وب سایت