با معرفی و آموزش مهمترین فاکتور گوگل برای بهینه سازی در نتایج جستجو گوگل با شما هستیم در گذشته افراد با دانستن تکنیک های سئو به راحتی میتوانستند به سمت صفحات اول گوگل حرکت کنند اما به مرور و با آپدیت شدن و ارائه الگوریتم های جدید فاکتور های گوگل برای ارزش گذاری وب سایت ها تغییر کرده است و گوگل به وب سایت هایی بالاترین ارزش را میدهد تا مطالب جدیدی ارائه دهند .

همیشه به یاد داشته باشید ایجاد یک محتوای خوب و جدید بیشتر از سایر فاکتور های سئو در وب سایتتان تاثیر گذار است .

 

گوگل تنها موتور جستجویی نیست که بر تولید محتوی تاکید دارد ، بینگ و دیگر موتور های جستجوگر روند جستجو و سرچ مطالب خود را بر اساس محتوی تغییر داده اند .

گوگل برای تغییر نحوه سرچ خود و نمایش نتایج برای کاربران ،  الگوریتم های زیادی ارائه داد از جمله الگوریتم مرغ مگس خوار ، الگوریتم پاندا ، الگوریتم دزدان دریایی و… که همه ی اینها برای نزدیک بودن نتایج جستجو با موضوع سرچ شده برای کاربرانی که در گوگل جستجو میکنند شده است . گوگل بر این اعتقاد است مطالب باید برای کاربر نوشته شود نه موتور های جستجو و بر این اساس الگوریتم خود را تغییر داد .

 

پینوشت : سعی کنید قبل از آنکه مطلبی در سایت خود منتشر کنید به آن موضوع تسلط کافی داشته باشد و راجع به آن اطلاعات کسب کنید این امر سبب ایجاد یک نوشته ی با کیفیت میشود .  در ارسال مطالب خود خلاقیت به خرج دهید و آن را متمایز تر از دیگران به نمایش بگذارید و مطالب خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید .

به نظر خودم با عشق مطلب ارسال کنید که این امر تمامی فاکتور ها را در بر میگیرد .

 

 

  مناسبترین پیوند یکتا برای وردپرس