با معرفی و بیان ویژگی های سئو کلاه سیاه در نتایج جستجو گوگل با شما هستیم به کلیه بهینه سازی وب سایت که سعی در گمراه کردن گوگل در آن دیده شود سئو کلاه سیاه Black hat seo گفته میشود .

در حالت کلی و بررسی نتایج مشخص شده هدف افراد از گمراه کردن گوگل بهبود نتایج در صفحات گوگل است و تمرکزی بر روی دیگر موارد ندارند . این افراد میخواهند تحت هر شرایطی در کمترین زمان ممکن به صفحات نخست در نتایج جستجو برسند .

باید بدانید سایت هایی که به صفحه اول گوگل رسیدند شانسی نبوده و موفقیت یک روزه بدست نمی آید

 

عوامل جریمه شدن سایت توسط کلاه سیاه شدن

خرید بک لینک

وجود محتوای بی کیفیت و خرید بک لینک متعدد و ضعیف از بدترین تکنیک های سئو است . یکی از روش هایی که اکثر وب مستران از آن استفاده میکنند خرید بک لینک متعدد است که خود از جمله موارد سئو منفی و کلاه سیاه است.

 

کامنت های اسپم

شاید به کامنت هایی برخورده باشید که افراد لینک خود را در آن ثبت میکنند و به امید گرفتن بک لینک و افزایش رتبه خود باشند . این نوع کامنت ها کلا اسپم هستند و نه تنها باعث افزایش رنک نمیشود بلکه باعث افت شدید در نتایج جستجو میشود .

 

محتوی کپی شده

یک ضرب المثل در سئو هست که میگه محتوا پادشاه است و محتوای با کیفیت خود ۵۰ درصد به بهبود رتبه سایتتان کمک میکند . گوگل خود تشنه ی مطالب جدید است و مطالب تکراری را اسپم میکند .

محتوی کپی شده باعث کاهش رتبه وب سایتتان و افت ناگهانی در نتایج جستجو سایتتان میشود .

 

مخفی کردن متن

نوشتن متنی که کاربران آن را مشاهده نکنند و فقط بوت های موتور جستجو آن را مشاهده کنند جز موارد کلاه سیاه در بهینه سازی وب سایت است .

 

لینک های بی ارتباط

به لینک هایی در برخی وب سایت ها بر میخورید که شما را ترقیب که کلیک بر روی آن میکند و با کلیک کردن به یک مسیر دیگر و بی ارتباط با موضوع لینک هدایت میشوید . این لینک ها معمولا به راحتی شناسایی شده و با وب سایت های انجام دهنده برخورد جدی صورت میگیرد .

 

استفاده از کلمات کلیدی زیاد

در حالت کلی در هر نوشته و پست شما باید حداکثر ۳ درصد از کلمات کلیدی استفاده شود در صورتی که بیش از این مقدار استفاده شود گوگل با استفاده از الگوریتم های خود شما را به عنوان خاطی شناسایی کرده و با وب سایتتمان برخورد میکند .

 

استفاده از نرم افزار و سایت های بک لینک سازی

با یه سرچ مختصر به سایت هایی بر میخورید که لینک سایت شما را در سایت های مختلف ایجاد میکنند باید گفت به هیچ وجه این کارا نکنید . داشتن یک بک لینک مفید بسیار سودمند تر از داشتن هزاران لینک بد و مخرب و اسپم است

 

 

  الگوریتم RankBrain و تاثیر آن در سئو