با آموزش و بررسی تاثیر تکرار کلمات کلیدی در سئو و به عبارتی keyword stuffing با شما هستیم در گذشته استفاده متعدد از کلمات کلیدی در نوشته ها تاثیر مثبتی بر سئو و بهینه سازی وب سایتتان داشت و هر چه تعداد این کلمات کلیدی در متن های شما بیشتر بود گوگل ارزش بیشتری به آن کلمه کلیدی اختصاص میداد .

 

با توجه به آپدیت گوگل و ارائه الگوریتم های مختلف کم کم از ارزش این نوع بهینه سازی کاسته شد . تا جایی که وب سایت هایی از این شیوه استفاده میکردند با پنالتی شدن از سمت گوگل مواجه شده اند.

 

مثال : قالب وردپرس سهیل موزیک از جمله قالب وردپرس حرفه ای برای موزیک میباشد . این قالب وردپرس بسیار سبک و قابل لود سریع است تا جایی که این قالب وردپرس مورد استفاده افراد بسیاری است .

در نمونه بالا مشاهده میکنید کلمه کلیدی قالب وردپرس بسیار تکرار شده که در الگوریتم های جدید جزء سئو اشتباه یک مطلب میباشد و باعث پنالتی و اسپم شدن وب سایتتان میشود .

 

تکرار بیش از حد کلمات کلیدی و خطرات استفاده از آن

به یاد داشته باشید چگالی کلمات کلیدی تاثیری بر سئو وب سایتتان ندارد و سعی نکنید از این نوع ترفند استفاده کنید چون با وجود الگوریتم های متعدد و بروز شده قطعا با افت جایگاه مواجه خواهید شد و تاثیر عکس بر وب سایتتان دارد

 

 

 

  معایب استفاده زیاد از افزونه ها در وردپرس