با آموزش و معرفی ایجاد محدودیت در ورود به سایت وردپرس با افزونه Limit Login Attempts Reloaded با شما هستیم در حقیقت امنیت وب سایت از جمله فاکتور مهم و اساسی در پایریزی یک وب سایت است ، هرچقدر وب سایت عالی داشته باشید اما به نکات امنیتی آن توجه نکنید وب سایت شما براحتی در معرض آسیب قرار میگیرد .

در حالت کلی شما هیچ محدودیتی در وارد کردن رمز و پسورد برای ورود به ناحیه کاربری را ندارد . توسط افزونه Limit Login Attempts Reloaded میتوانید محدودیت در تعداد دفعات ورود به پیشخوان وردپرس را ایجاد کنید . که این امر سبب نفوذ بد افزار ها و هکران به وب سایتتان میشود .

 

محدودیت در ورود به ناحیه کاربری وردپرس 

ابتدا پلاگین Limit Login Attempts Reloaded را دانلود ، نصب و فعال کنید . سپس گزینه ای با نام Limit Login Attempts به قسمت تنظیمات پنل کاربری وردپرستان اضافه میشود . بر روی آن کلیک کنید تا وارد تنظیمات مربوطه شوید .

 

 

در این قسمت میتوانید محدودیت های اعمال شده را مشخص نمایید و تنظیمات مربوط به آن را ایجاد کنید .

در قسمت تحریم ها میتوانید مشخص کنید اگر فرد چه تعداد مشخصات را اشتباه وارد کرد محدودیت برایش اعمال شود و این محدودیت به اندازه چند دقیقه باشد .

در قسمت whitelist میتوانید آی پی کاربرانی که میخواهید این محدودیت برایشان اعمال نشود را مشخص نمایید

در قسمت blacklist میتوانید آی پی کاربرانی که میخواهید محدودیت برایشان اعمال شود و حق دسترسی نداشته باشند را مشخص نمایید

 

 

بعد از ذخیره سازی میتوانید از پنل خود خارج شوید و نتیجه را مشاهده نمایید . این پلاگین وردپرس از جمله پلاگین موفق در بحث امنیت وب سایتتان میباشد که با نصب و راه اندازی آن میتوانید تا حد قابل قبولی بخشی از امنیت وب سایتتان را افزایش دهید . موفق و پیروز باشید.

 

دانلود افزونه Limit Login Attempts Reloaded از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Limit Login Attempts Reloaded

 

  ریدایرکت صفحات 404 به صفحه نخست وردپرس