با آموزش افزونه جلوگیری از ویرایش مطالب منتشر شده در وردپرس Revision Manager TMC با شما هستیم زمانی که کاربر مطلبی در سایت منتشر میکند براحتی میتواند مطالب منتشر شده را ویرایش نمایید . این کار از نظر سئو بسیار مضر و باعث صدمه دیدن وب سایتتان میشود از جمله وقتی که چندین نویسنده در وب سایت خود داشته باشید.

تمامی مطالب بعد از منتشر شدن توسط بوت های گوگل بررسی و ثبت میشوند و کوچیکترین تغییراتی سبب بازخورد اساسی میگردد . ما برای جلوگیری از این موضوع استفاده از افزونه Revision Manager TMC را پیشنهاد میکنیم .

 

افزونه Revision Manager TMC

توسط این افزونه وردپرس براحتی میتوانید امکان ویرایش پست های منتشر شده را غیر فعال کنید تا دیگر کاربران نتوانند مطالب خود را ویرایش نمایند . این کار در سایت های ثبت آگهی بیشترین کاربرد را دارد

زمانی که یکی از نویسندگان بخواهد مطلبی که قبلا منتشر کرده را ویرایش نماید تمامی تغییرات به مدیر اطلاع داده میشود و در صورتی که مدیر تایید نمایید این تغییرات صورت میپذیرد.

 

جلوگیری از ویرایش پست بعد از انتشار

ابتدا پلاگین وردپرس Revision Manager TMC را دانلود ، نصب و فعال کنید سپس گزینه ای با نام Revision Manager TMC به پیشخوان وردپرستان اضافه میشود بر روی آن کلیک کنید تا وارد تنظیمات مربوطه شوید .

 

 

۱- از قسمت Copy creation capability گزینه edit_posts را انتخاب کنید

۲- از قسمت Acceptation capability گزینه published_posts را انتخاب کنید.

۳- از قسمت Role for notification میتوانید محدودیت اعمال شده بر روی نقش کاربری را مشخص کنید که این محدودیت ها برای چه کسانی اعمال شود

۴- از قسمت  Post types میتوانید اعمال تغییرات بر چه قسمتی را فعال کنید

با این تنظیمات کاربر یا نویسنده میتواند یک نسخه از پست ایجاد و آن را ویرایش و برای مدیر ارسال کند. بعد مدیر یک هشدار یا اعلان برای بررسی بازبینی پست منتشر شده دریافت میکند، پست را بررسی و آن را منتشر میکند.

 

با ذخیره تنظیمات شما وارد اکانت کاربر شوید و یکی از مطالبی که قبلا نوشته بودید را ویرایش نمایید بعد از تغییرات بر روی Submit for review کلیک نمایید .

از اکانت خارج شوید و با اکانت ادمین وارد پیشخوان خود شوید . مشاهده خواهید کرد یک هشدار برای شما مبنی بر تغییر در اطلاعات پست نمایش داده شده است با کلیک بر روی آن و تایید میتوانید تغییرات را اعمال و بپذیرید

امیدوارم آموزش کاربردی جلوگیری از ویرایش مطالب منتشر شده در وردپرس مورد استفاده شما قرار گرفته باشد . با تشکر

 

دانلود افزونه Revision Manager TMC از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Revision Manager TMC

 

  رفتن به پست قبلی و بعدی در صفحه ویرایش نوشته وردپرس توسط افزونه Admin Post Navigation