با معرفی  افزونه YITH WooCommerce Ajax Search برای جستجوی ایجکس در وردپرس با شما هستیم در بسیاری از سایت ها و فروشگاه های وردپرس مطمئنا باکس جستجویی دیدید که هنگام سرچ کردن مطلب و محصولی بصورت ایجکس و بدون لود و بارگذاری مجدد صفحه محصولات را سرچ کرده و پیدا کردن مطالب را برای شما سریع تر و راحت تر میکند .

شما با نصب پلاگین YITH WooCommerce Ajax Search و با نوشتن سه کلمه محصولات مرتبط به صورت ایجکسی برایتان نمایش داده میشود پس اگر یک فروشگاه معتبر ووکامرسی دارید پیشنهاد میکنیم ان افزونه را نصب و راه اندازی نمایید .

 

افزونه جستجوی پیشرفته ووکامرس

ابتدا افزونه YITH WooCommerce Ajax Search را دانلود ، نصب و فعال کنید سپس گزینه ای با نام YITH به پنل وردپرستان اضافه میشود و زیر گروهی با نام Ajax Search اضافه خواهد شد روی آن کلیک کنید تا وارد تنظیمات افزونه وردپرس شوید

 

 

Search input label : میتوانید برچسب مربوطه را تغییر دهید

Search submit label : میتوانید برچسب عنوان جستجو را تغییر دهید

Minimum number of characters : میتوانید حداقل کاراکتر مربوطه برای جستجوی ایجکسی را مشخص کنید

Maximum number of results : میتوانید حداکثر ترین کاراکتر برای نمایش نتایج را مشخص کنید

Enable transients to cache autocomplete results : با تیک زدن این گزینه در این قسمت نتایج محصولات کش شده و سرعت بالاتر میرود

Set the duration of transient : در این قسمت میتوانید مدت زمان کش شدن نتایج را برای هرکاربر مشخص کنید

بعد از اعمال تنظیمات آن را ذخیره نمایید . خب حالا به بخش ابزارک ها رفته و ابزارک YITH WooCommerce Ajax Search را انتخاب نمایید حالا سایت خود رفته و سایتتان را رفرش کرده و نتیجه را مشاهده نمایید .

 

 

دانلود افزونه YITH WooCommerce Ajax Search از مخزن وردپرس

دانلود افزونه YITH WooCommerce Ajax Search

 

  افزونه Wp UserOnline نمایش کاربران آنلاین در وردپرس