با آموزش و بررسی افزونه export emails برای بدست آوردن لیست کامل ایمیل کاربران وردپرس با شما هستیم تمامی نظرهایی که در وب سایت شما ثبت میشود و کلیه خرید هایی که در سایت شما میشود و تمامی ثبت نام های کاربران دارای یک ایمیل ثبتی است و اگر مدیر یک وب سایت باشید داشتن لیست کاملی از این ایمیل ها برای شما بسیار لازم و ضروری است .

شما با داشتن این لیست براحتی میتوانید محصولات ، تخفیف ها ، نوشته های جدید وب سایتتان و دیگر مسائل را به کاربران و مشتریان وب سایتتان اطلاع رسانی کنید و سبب افزایش بازدید و افزایش فروش در وب سایتتان نمایید .

 

افزونه وردپرس export emails

ابتدا افزونه export emails را دانلود ، نصب و فعال نمایید سپس گزینه ی جدیدی با نام Export emails به قسمت ابزار های پنل وردپرستان اضاه میشود ، بر روی آن کلیک کنید تا وارد تنظیمات مربوطه شوید .

خب حالا ۲ نوع لیست مشاهده خواهید کرد که لیست اول مربوط به افرادی است که در وب سایت وردپرسی شما ثبت نام کرده اند و دومین لیست مربوط به افرادی است که در سایت شما نظر داده اند 😉

 

حالا میتوانید لیست ایمیل ها را کپی کرده و براحتی مورد استفاده قرار دهید . به همین راحتی توانستید لیست ایمیل کاربران نظر داده در وردپرس و لیست ایمیل کاربران عضو شده در وردپرس را بدست آورید

 

 

دانلود افزونه Export emails از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Export emails

 

  جلوگیری از ورود هرز نامه ها به وردپرس و مسدود کردن آنها