با آموزش اضافه کردن فونت دلخواه به وردپرس با افزونه Use Any Font با شما هستیم که توسط این پلاگین وردپرس براحتی میتوانید هر نوع فونتی که مد نظر خودتان است را به سایتتان اضافه کنید و براحتی بتوانید هر قسمتی که میخواهید را دستخوش این تغییرات کنید .

 

تغییر فونت وردپرس با Use Any Font

ابتدا افزونه را دانلود ، نصب و فعال نمایید سپس گزینه ای با نام Use Any Font به پنل وردپرستان اضافه میشود بر روی آن کلیک کنید تا وارد تنظیمات افزونه شوید .

۱- در قسمت اول در قسمت API keys بر روی here کلیک کنید تا وارد سایت افزونه شوید و با ثبت نام در آن سایت کد API را دریافت کرده و بعد از دریافت بر روی verify کلیک کنید تا پیغام موفقیت را دریافت نمایید .

 

 

۲- از قسمت upload fonts بر روی گزینه ی Add Fonts کلیک کنید و فونت خود را انتخاب کنید و بر روی Upload بزنید تا فونت شما به دایرکتوری اضافه شود

 

 

۳- در قسمت Assign Font شما میتوانید بخش هایی که میخواهید به فونت مورد نظر خود تغییر دهید را انتخاب کنید و بر روی ثبت آن کلبک کنید تا تنظیمات مربوطه ثبت شود که شامل ( تگ های H1 تا H6، نقل‌قول، لینک‌ها و .. )

 

 

۴- از قسمت select font نام فونتی که اضافه کردید را انتخاب کرده و تیک هر قسمتی که مد نظرتان هست را بزنید

حال به سایت خود مراجعه کرده و صفحه را رفرش نمایید و تغییرات را مشاهده نمایید .

خب یکی دیگر از امکانات این افزونه تغییر فونت مطالب نوشته شده در قسمت ویرایشگر نوشته هاست . که براحتی میتوانید بسته به تعداد فونت هایی که اضافه میکنید مطالب را به صورت آنلاین تغییر و بسته به سلیقه ی خود از آنها استفاده نمایید . کافی است به قسمت نوشته ها > همه ی نوشته ها رفته و یکی از نوشته ها را ویرایش نمایید از قسمت نوع قلم فونت دلخواه میتوانید قلم دلخواه و مد نظر خود را انتخاب نماببد .

 

 

ما در پست های قبل تر افزونه تغییر فونت وردپرس Mw Font Changer را برای تغییر فونت وردپرس معرفی کردیم و امروز هم افزونه Use Any Font که هر دوی آنها کار تغییر فونت مطالب در وردپرس را انجام میدهند . البته طبق آموزش اضافه کردن فونت به قالب وردپرس ، تغییر فونت وب سایت به صورت دستی هم میتوانید فونت وب سایت خود را تغییر دهید این کار بسیار ساده و روان بوده و با کمی دقت میتوانید براحتی فونت تمامی قسمت های وب سایتتان را تغییر دهید . موفق و پیروز باشید

 

دانلود افزونه Use Any Font از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Use Any Font

 

  افزایش سرعت لود وب سایت توسط افزونه BJ Lazy Load