برای چند زبانه کردن سایت‌های وردپرسی از افزونه WPML فارسی می توان استفاده کرد. خیلی از خریداران این افزونه چند زبانه وردپرسی با مشکل عدم نمایش پرچم‌های افزونه مواجه می شوند.

 

مشکل نمایش پرچم زبان‌ها در افزونه WPML

از آنجایی که خیلی از کاربران بعد از نصب افزونهWPML ، توقع دارند پرچم ترجمه به زبان‌های مختلف را در صفحات مختلف سایتشان ببینند. آنها فکر می‌کنند یا قالبشان با WPML سازگار نیست و یا WPML مشکلی دارد و این  مورد باعث نگرانی می شود اما حل این مشکل بسیار راحت‌ تر از آنچه فکر میکنند هست.

 

حل مشکل عدم نمایش پرچم در WPML 

از آنجایی که افزونه وردپرس  WPML به خودی خود پرچم‌ها را در همه صفحات سایت  اضافه نخواهد کرد. باید آن صفحه یا آن نوشته از سایت را به زبان‌های مختلف ترجمه کرده  تا پرچم آن زبان، در صفحه  نمایش داده شود.

در نتیجه برای حل این مشکل، در لیست برگه‌ها یا نوشته‌های سایتتان روی علامت + جلوی هر زبان کلیک کنید. به این شکل:

 

 

 

سپس آن صفحه یا مقاله را به زبانی که می‌خواهید پرچمش در صفحه نمایش داده شود، ترجمه کنید. در نهایت روی دکمه انتشار کلیک کنید.

راهکار مجدد در صورت عدم نمایش پرچم با وجود ترجمه صفحه

در صورتی که با ترجمه صفحه مورد نظر به زبان‌های مختلف ، نمایش داده نشد ابتدا کش وردپرس خالی کنید . اگر باز هم مشکل حل نشد وارد تنظیمات WPML شده و ابزارک ترجمه را در ناحیه‌های مختلف قرار گیرد. بهترین مکان برای درج پرچم زبان، ابزارک فوتر سایت  یا منوی اصلی سایت است.

امیدوارم  آموزش وردپرس حل مشکل عدم نمایش پرچم زبان‌ها در افزونه WPML بخشی از کار شما را حل کرده و راهنمایی مفیدی برایتان بوده باشد . موفق و پیروز باشید 🙂

 

 

  کد ایجاد بارگذاری بیشتر مطالب با پایین رفتن اسکرول