شما میتوانید از افزونه امنیتی Block Bad Queries با نام اختصاری BBQ بسیار کاربردی که در حال حاضر در  سایت منتشر کرده ایم به عنوان نمونه در سایت وردپرسی خود نصب و فعال کنید.

Block Bad Queries یا BBQ یک پلاگین وردپرس بسیار ساده و فوق العاده سریع است که از سایت شما در برابر درخواستهای URL مخرب محافظت می کند . به طور کلی BBQ تمام ترافیک های ورودی را مورد بررسی قرار میدهد و درخواست های مخرب مانند eval ، base64 و… درخواست هایی با رشته های طولانی را بی سر و صدا بلاک می کند. این یک راه حل بسیار ساده اما کامل برای سایت هایی است که قادر به استفاده از فایروال قوی نمی باشند.

 

کار با افزونه Block Bad Queries

به طور کلی پس از نصب و فعال سازی افزونه وردپرس گزینه جدیدی با عنوان BBQ firewall در منو تنظیمات پیشخوان وردپرس جای میگیرد . سپس وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید . در این قسمت کلا پس از فعال شدن افزونه، BBQ به طور خودکار درخواست های بد برای محافظت از سایت شما در برابر درخواست های URL آلوده بلاک می نماید.

 

 

همانطور که مشاهده میکنید توانسته اید توسط این افزونه وردپرس توانسته اید جلوگیری از درخواست‌های آلوده در وردپرس با افزونه Block Bad Queries را انجام دهید . امیدوارم این آموزش وردپرس جهت افزایش امنیت مورد استفاده شما قرار گرفته باشد . موفق باشید . 😉

 

دانلود افزونه BBQ: Block Bad Queries از مخزن وردپرس

 

  افزونه ایجاد اسلایدر فلش در وردپرس Gallery – Flagallery Photo Portfolio