در حالت کلی هنگامی که ووکامرس را در پیشخوان وردپرس نصب و سایت فروشگاهی خود را راه اندازی می‌کنید ، تعدادی صفحه به صورت اتوماتیک یه بخش برگه ها اضاف می‌شود . یکی از فیلد های مهم checkout ( تسویه‌حساب ) نام دارد ، در این فیلد مشتری مشخصات خود را اعم از نام ، نام‌خانوادگی ، نام شرکت ، آدرس و … را وارد و محصول را ثبت و روال پرداخت انجام میدهد.

از آنجایی که تعداد فیلدها زیاد بوده و برای برخی از کاربران خارج از حوصله است ، شما می‌توانید با افزونه WooCommerce Checkout Field Editor که در اختیارتان قرار میدهیم فیلدهای دلخواه صفحه تسویه حساب یا پرداخت را فعال ، غیرفعال و حذف نماید . علاوه بر این می‌توانید فیلدهای جدید دلخواه خود را جایگزین فیلدهای قبلی کنید . برای این کار کافیست افزونه را از پایین صفحه دانلود کرده و در پیخشوان سایت وردپرسی خود نصب کنید.

با ما همراه باشید…..

 

نحوه کار با افزونه WooCommerce Checkout Field Editor

📢 ابتدا مانند گذشته این افزونه وردپرس را نصب و فعال کنید. ( نحوه نصب افزونه در وردپرس ) پس از فعال کردن افزونه ، گزینه جدیدی به نام checkout form در منو ووکامرس یا فروشگاه نشان داده خواهد شد. بروی آن کلیک نماید.

 

 

⚡ در این صفحه، سه لینک آبی رنگ به نام‌های billing fields ،shipping fields ،additional fields قرار دارد که در هر کدام یکسری فیلدها گنجانده شده است .

به آسودگی و راحتی میتوانید فیلدهای تسویه‌حساب و حمل و نقل ویرایش، حذف، فعال و غیرفعال نمایید .

⚡ یکی از مورد جالبی که هست این است که می‌توانید فیلدهای مورد دلخواه خود را به این صفحات اضافه کرده و با این کار خرید مشتریان را ساده و جذاب تر نماید

البته می‌توان چندین فیلد را انتخاب و همگی را آنی حذف کرد . و همچنین این قابلیت برای شما وجود دارد که در صورت منصرف شدن به فیلدهای پیش فرض وجود برگردانید.

امیدوارم از مطالب ما راضی و خوشنود باشید. 😉

 

دانلود افزونه Checkout Field Editor از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Checkout Field Editor

 

  افزونه ایجاد واتر مارک در تصاویر وردپرس