ابزارک ها از بخش های مهم و ضروری یک وب سایت به حساب می یند که شامل آگهی های تبلیغاتی ، مطالب جدید ، فرم ورود به سیستم وردپرس و غیره است . که سبب رغبت کاربران و دسترسی سریع آنها به مطالب و اخبارهای مهم و دیدگاه ها میشود. در افزونه های رایگان وردپرس افزونه ای موجود است که میتوان ابزارک های دلخواه خود را چسبان کرد و حتی با scroll شدن صفحه نیز  میتوان آن‌ها را نشان داد .

در ادامه نحوه کار با افزونه آشنا خواهید شد.

 

آموزش کار با افزونه Q2W3 Fixed Widget

ابتدا افزونه Q2W3 Fixed Widget را دریافت و نصب کنید . پس از نصب و فعال سازی افزونه گزینه جدیدی به نام Fixed Widget options در بخش نمایش پیشخوان وردپرس قرار خواهد گرفت .

وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید.

در قسمت تنظیمات عمومی افزونه از جمله فاصله داخلی ابزارک از بالا و پایین ، غیر فعال شدن افزونه در اندازه مشخص را می توانید تنظیم کنید .

📌 پس از پیکربندی تنظیمات به بخش نمایش > ابزارک ها بروید و ابزارک مورد نظر خود را به سایدبار سایت خود دراگ و رها کنید .

سپس ابزارک هایی که دوست دارید کاربران با اسکرول کردن صفحه آنها را مشاهده و همیشه آن ابزارک ها ثابت باشند را دراگ کنید .

📢 از این پس هر ابزارکی را باز کنید خواهید دید گزینه جدیدی به نام Fixed Widget در پایین ابزارک ها اضافه خواهد شد ، فقط تیک گزینه Fixed Widget آنهایی که قصد دارید همیشه نمایش و ثابت باشند را بزنید و ذخیره کنید.

 

 

در نهایت سایت را اجرا نماید و صفحه را اسکرول کنید!

⚡ همانگونه که مشاهده میکنید ابزارک انتخابی شما ثابت است و به طور مداوم نشان داده خواهد شد . این مورد برای ابزارک های فرم ورود به سیستم ، ارائه تخفیف ، آگهی تبلیغاتی ، مطالب جدید وردپرس و … مناسب می باشند.

امیدوارم از آموزش افزونه Q2W3 Fixed Widget جهت استفاده در ایجاد ابزارک چسبان و شناور در وردپرس مورد استفاده و بهره برده باشید . موفق و پیروز باشد 😉

 

دانلود افزونه Q2W3 Fixed Widget از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Q2W3 Fixed Widget

 

  افزونه inline Related Posts نشان دادن مطالب مرتبط بین محتوای نوشته در وردپرس