به طور جامع فایل‌های گرافیکی کاربرد مختلف و بسیاری در مطالب سایت شما خواهند داشت و بسیاری از افراد برای زیبایی و درک مطالب از آیکون‌ها استفاده خواهند کرد. در حالت پیش فرض تعداد آیکون ها  بسیار محدود است و میتوانید از آیکون های svg برای اینکه آیکون های متفاوتی و جذاب را دیده و در کنار منو ها و مطالب تون به نمایش بگذارید استفاده نماید.

تنها کافیت با نصب و فعال سازی افزونه WP SVG icons در پیشخوان وردپرس خود این عمل را انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه کار با افزونه را به صورت کامل برای شما عزیزان قالب کده توضیح دهم.

 

آشنایی با نحوه کار با افزونه WP SVG icons

ابتدای کار ، این افزونه وردپرس را نصب و فعال نمایید و پس از فعال سازی افزونه گزینه جدیدی تحت عنوان WP SVG icons در پیشخوان وردپرس ظاهر می شودکه دارای چندین زیر منو است. و بر روی زیر منو default icon set کلیک کنید.

در اینجا آیکون های زیبا و متفاوتی را مشاهده می کنید و به دو روش میتونید آیکون ها پیش فرض افزونه را در صفحه یا نوشته سایت خود نشان دهید .

در صفحه کنونی آیکون مورد نظرتون را انتخاب کنید و پس  از آن در بالای صفحه شورتکد آیکون را کپی و در نوشته خود جایگذاری نمایید . یا در روش دوم به نوشته و صفحه مورد نظر خود برید و در بخش ویرایشگر در بالای صفحه روی دکمه add icon مانند تصویر زیر کلیک کرده و آیکون دلخواه خود را انتخاب و در آخر روی دکمه insert icon کلیک نمایید

 

 

اکنون شورتکد آیکون به محتوای نوشته و صفحه اضافه می شود

آن را به روز رسانی کرده و نوشته را اجرا نموده و از آیکون اضافه شده لذت ببرید . شما میتونید چندین آیکون را در کنار هم در یک نوشته یا صفحه نشان دهید.

 

 

حال به زیر منو custom icon set برید که در اینجا میتوانید آیکون های سفارشی درون ریزی و در سایت را نمایش دهید.

در ابتدا به وب سایت IcoMoon برید و آیکون های که دوست دارید را انتخاب و ذخیره کرده و به کتابخانه اضافه کنید.

بعد در بخش ویرایشگر پس از فشردن دکمه add icon به تب custom pack رفته و آیکون سفارشی را انتخاب و اضافه کنید.

امیدوارم مطالب امروز مورد پسند شما بوده باشد.😉

 

دانلود افزونه WP SVG Icons از مخزن وردپرس

دانلود افزونه WP SVG Icons

 

 

  افزونه Compact Archives ساخت آرشیو به صورت فشرده در وردپرس