یکی از اجزایی اصلی مسیر یا آدرس در وردپرس مسیر پیشخوان یا پنل مدیریت وردپرس است به این دلیل که تمام کارها ویرایش ها و قابلیت های جدید که میخواهیم به سایت وردپرسیمان اضافه و نشان دهیم در پیشخوان وردپرس انجام می شود.

به همین دلیل این بخش مهم ترین بخش شمرده می شود و یکی از دلایل همیشه هکرها به دنبال یافتن رمز ورود و نام کاربری پیشخوان سایت ها هستند تا اطلاعات سایت را دزدیده و دست کاری نمایند . یکی از بهترین روش های که میتوان در محافظت از پیشخوان سایت وردپرسی خود انجام داد تغییر مسیر ورود به پیشخوان است که از آدرس پیش فرض example.com/wp-admin به یک آدرس جدید و دشوارتر میتوانید سوئیچ کنید.

 

آموزش افزونه WPS Hide Login

⚡ خب، اولین قدم  استفاده از  افزونه وردپرس رایگان WPS Hide Login است که باید آن را دریافت و نصب کنید . پس از فعال سازی افزونه به منو تنظیمات > عمومی بروید.

📢 در قسمت پایین صفحه یک بخش جدید تحت عنوان WPS Hide Login به این قسمت اضافه خواهد شد . در کادر مورد نظر آدرس دلخواه ورود به پیشخوان حود را بنویسید و تغییرات را ذخیره نمایید.

 

 

📌 حال سایت را مجددا بارگذاری کنید و آدرس example.com/wp-admin در نوار مرورگر می نویسیم ، با صفحه “اوه! این برگه پیدا نمی‌شه.”  مواجه خواهید شد. حال همان آدرس صفحه ورودی که در مرحله قبل وارد کردید را بنویسید که مشاهده خواهید کر بدون مشکل وارد پیشخوان سایت وردپرسی خود خواهید شد.

 

همچنین میتوانید از آموزش زیر هم بهره بگیرید :

تغییر آدرس ورود به پنل مدیریت وردپرس توسط افزونه HC Custom WP-Admin URL

موفق و پیروز باشد 😉

 

دانلود افزونه WPS Hide Login از مخزن وردپرس

دانلود افزونه WPS Hide Login

 

  افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس