به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده که مطالبی را که به صورت پیش نویس ذخیره کرده اید ، تغییراتی به صورت ناخواسته به وجود آمده باشد و بخواهید به حالت اولیه بازگردانید!

برای امروز با افزونه ای که به شما دوستدارن قالب کده معرفی میکنیم می توانید مطالب گذشته ی خود را بازگردانی کنید و حتی مطالبی که به صورت پیش نویس در وردپرس وجود داشته باشند و بخواهید تغییرات قبلی را اعمال کنید.

📌 افزونه Revision Control یک افزونه وردپرس بسیار حرفه ای و انعطاف پذیر برای وردپرس است که توسط آن قادر خواهید بود مطالب گذشته ی خود را بازگردانی و مطالب پیش نویس خود را به ویرایش قبلی بارگردانید

 

نحوه کار با افزونه Revision Control

⚡ در اولین قدم مثل همیشه افزونه Revision Control را دریافت و نصب کنید و پس از فعال کردن افزونه گزینه جدیدی به نام Revision به منو تنظیمات اضافه خواهد شد.

برای برگرداندن پستها فقط کافیه به بخش نوشته ها > نوشته مورد نظر خود جستجو کرده و در پایین صفحه در متاباکس پست های قدیمی خود را با کلیک بر روی لینک آبی رنگ restore برگردانید.

 

 

البته میتوانید نوشته های قدیمی را با هم مقایسه و حذف کنید.

📢 به همین راحتی میتوانید به پست ها و پیشنویس های قدیمی تر دسترسی پیدا کرد و مجددا آنها را به سایت بازگرداند امیدوارم توسط این آموزش وردپرس توانسته باشید یک مطلب مفیدی را یاد گرفته باشید . موفق و پیروز باشید 😉

 

 

 

  افزونه ستاره دار کردن مطالب سایت در گوگل