امروز با آموزش اضافه کردن اسلایدر در وردپرس با شما هستیم همون طور که میدونید کم پیش میاد در وب گردی سایتی بدون اسلایدر ببینیم!  چون اسلایدرها نقش مهمی در ظاهر سایت و جلب نظر بازدیدکنندگان دارد . میتونید از افزونه رایگان و کاربردی Smart Slider 3 که باعث میشه اسلایدر زیبا و سفارشی با تنظیمات مختلف را با دست باز در سایت وردپرسی خودتون بسازید استفاده کنید.

پس جایی نرید و با ما در تا اخر این آموزش همراه باشید

 

نحوه کار با افزونه Smart Slider 3

برای شروع کار ابتدا  افزونه Smart Slider 3 را نصب و راه اندازی کنید ، پس از فعال سازی افزونه Smart Slider3 منو جدیدی تحت عنوان Smart Slider در پیشخوان وردپرس ظاهرخواهد شد . روی آن کلیک نماید.

در این مرحله دو منو  و تنظیمات را در بالای صفحه میبینید .

در قسمت داشبورد در پایین صفحه یک اسلایدر sample dlider برای نمونه وجود دارد .  بر روی گزینه new slider کلیک نماید . در این قسمت نام اسلایدر ، عرض و ارتفاع اسلایدر و طرح پیش فرض اسلایدر هوشمند را انتخاب و دکمه ایجاد را فشار دهید . آنگاه روی add slider کلیک کرده و تصاویر دلخواه خود را اضافه کنید .

 

 

در ادامه به پایین صفحه بروید سپس چندین تب را مشاهده خواهید کرد . در گزینه انتشار شورتکد اسلایدر را کپی کرده و در گزینه های بعدی تنظیمات اسلاید اعم از نام ، نام مستعار ، ترازبندی ، انیمیشن و موارد دیگر را به دلخواه خود تنظیم کنید . خوبی این افزونه وردپرس آن است که به راحتی میتونید گزینه های اسلایدر را بررسی و پیکربندی کنید .

پس از اتمام کار مجددا اسکرول به بالای صفحه کنید و دکمه ذخیره را بفشارید . به علاوه در همین قسمت میتونید پیش نمایش اسلایدر ساخته شده را نیز ببینید . اکنون به نوشته و صفحه مورد نظرتون برید و شورتکد را جایگذاری کنید .

 

 

پس از اجرای صفحه اسلایدر زیبا و هوشمندی را مشاهده می کنید . همچنین میتونید در صفحه اول به بخش تنظیمات افزونه برید و تنظیمات عمومی ، فونت ها و غیره را پیکربندی کنید .

به همین روش به راحتی میتونید اسلایدرهای متفاوت و زیبایی بسازید .

 

دانلود افزونه Smart Slider 3 از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Smart Slider 3

 

 

  افزونه فرم تماس پیشرفته وردپرس با Contact Form 7