امروز میخواهیم در مورد ساخت پنجره های پاپ آپ در وردپرس توسط افزونه Popup Maker با شما صحبت کنیم همون طور که میدانید پاپ آپ ها پنجره‌هایی هستند که در سایت وردپرسی شما بصورت شناور ظاهر می‌شوند تا اخبار و رویداد‌های مهم سایت شما را به کاربر نمایش دهند و همچنین به کاربران سایت شما کمک میکند اخبار و رویداد مهم سایت شما را در ابتدا بازدید نمایند . افزونه Popup Maker  یکی از پلاگین های کاربردی و محبوب هست که کار با آن خیلی آسان بوده پس با ما همراه باشید.

 

نحوه کار با افزونه Popup Maker

در ابتدا این افزونه وردپرس را دریافت و نصب کنید . پس از فعال سازی افزونه ، منوی جدیدی تحت عنوان popup maker در پیشخوان وردپرس نشان داده می شود . روی زیر منو add popup کلیک کنید و اولین پاپ آپ وردپرسی خود را ایجاد کنید .

 

 

اکنون یک نام برای قسمت پاپ آپ و یک عنوان در نظر بگیرید ، سپس ، محتوای پنجره را بنویسید

در پایین صفحه در متاباکس popup settings ، در تب Triggers روی دکمه add new Triggers کلیک و مشخص کنید پنجره خودکار به صورت اتوماتیک با با کلیک کردن در صفحه اجرا شود .

اگر گزینه اتوماتیک اجرا شدن پنجره را انتخاب کنید ، پست سر آن باید مشخص کنید چند میلی ثانیه تاخیر در باز شدن پنجره پاپ آپ اتفاق افتد .

 

سپس به تب display بروید در این قسمت چندین لینک آبی رنگ موجود است ، در اینجا میتونید قالب پنجره پاپ آپ ، اندازه ، عرض و ارتفاع پنجره ، نوع و سرعت انیمیشن و موقعیت پنجره را مشخص کنید .

در آخر در تب close متن دکمه بستن را نوشته و تاخیر دکمه بستن را بر حسب میلی ثانیه تعیین کنید . حال روی دکمه انتشار را لمس کرده و سایت را مجددا اجرا و پنجره پاپ آپ را مشاهده خواهید کرد.

 

دانلود افزونه Popup Maker از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Popup Maker

 

  چگونگی تغییر فرم ورود به وردپرس توسط افزونه Easy Login Styler