ویرایش کدهای CSS در وردپرس : در این پست میخواهیم با افزونه SiteOrigin CSS آشنا شویم ، شما میتوانید کدهای css قالب وردپرس خود را تغییر بدهید ، البته برای این کار باید به بخش style.css رفته و کدهای هر بخش سایت را پیدا و ویرایش کنید . این روال کاری برای اشخاصی که برنامه نویسی نمیدانند و مبتدی هستند بسیار سخت خواهد بود و هر لحظه نگران و استرس از دست دادن اطلاعات سایتشون را خواهند داشت .

برای از بین بردن این مورد و اطمینان از تغییرات کدهای css میتوانید از افزونه های ویرایش کدهای css وردپرس استفاده نمایید.

در سایت قالب کده تعداد کثیری افزونه وردپرس وجود دارد ، امروز میخواهم با یکی دیگر از بهترین افزونه ها با نام  افزونه SiteOrigin CSS شما را آشنا سازیم . امیدوارم تا انتهای این آموزش ورپرس با ما باشید و کمال استفاده را نیز ببرید .

 

 کار با افزونه SiteOrigin CSS

مثل همیشه در ابتدای کار افزونه مورد نظر را نصب کنید . پس از فعال کردن افزونه SiteOrigin CSS ، گزینه جدیدی به نام Custom CSS در منو نمایش اضافه خواهد شد که بر روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات  افزونه شوبد .

در این قسمت روی آیکون چشم کلیک کنید . حال سایت را مشاهده می کنید ، اما با یک box در سمت چپ صفحه قرار گرفته است . این باکس مجموعه ای از بخش های تغییر رنگ متن ، اندازه ، حالت و استایل فونت ، ترازبندی متن و موارد دیگر است .

 

 

در این قسمت ، به همه قسمت های سایت خود سوئیچ کنید و هر کدام را که قصد دارید کد css یا استایل آنها را تغییر دهید را انتخاب کنید و در باکس سمت چپ کد css آن قسمت را تغییر و در آخر روی دکمه تیک کلیک کنید .

 

 

با ویرایش هر بخش در همان لحظه به صورت زنده تغییرات را مشاهده خواهید کرد . سپس وارد صفحه اول افزونه SiteOrigin CSS شوید ، و کدهای css بخش هایی که تغییر دادید را بینید . همچین باید دکمه Save CSS را فشار دهید .

میتوانید ظاهر تمامی قسمتهای سایت وردپرسی خود را تغییر داده و بدون کدنویسی و نگران بودن از دست رفتن اطلاعات تان ظاهر سایت خود را سفارش سازی کنید .

 

دانلود افزونه SiteOrigin CSS از مخزن وردپرس

دانلود افزونه SiteOrigin CSS

 

  افزونه راست چین کردن ووکامرس WooCommerce RTL