همانطور که خودتان میدانید صفحات یا برگه ها نقش مهمی در وردپرس دارند و این را هم میدونید فایل page.php ثابت میباشد و محتواهای درون‌شان متغیر است . بعضی از سایت ها البته بیشتر سایت های فروشگاهی صفحات زیادی دارند و همیشه باید انها را ویرایش و دست کاری کنند . شما میتوانید بدون نیاز به کدنویسی و صرف کردن زمان زیادی صفحات سایت خود را مرتب کنید و به راحتی آنها را ویرایش نمایید .

با استفاده از افزونه Simple Page Ordering میتوانید این کار را به سرعت و خیلی راحت و ساده بدون پیکربندی تنظیماتی انجام دهید .

 

روش کار با افزونه Simple Page Ordering

در اولین قدم این افزونه وردپرس را دانلود ، نصب و راه اندازی کنید ، پس از فعال سازی افزونه هیچ نیازی به تنظیمات خاصی نیست فقط کافیست وارد بخس برگه ها > همه برگه ها شوید و خواهید دید که یک قابلیت جدید به این قسمت اضافه شده است.

 

شما میتوانید به راحتی صفحات را با دراگ کردن جا به جا کنید و به شکل دلخواه خود آنها را مرتب کنید . همچنین میتوانید در بالای صفحه تاریخ مورد نظرتان یا همه تاریخ ها را انتخاب و روی دکمه صافی کلیک کنید که در این صورت بر اساس تاریخ انتخابی صفحات مرتب می شوند.

به همین راحتی میتوانید صفحات سایت وردپرسی خود را مرتب کنید . بدین صورت دیگر نیازی نیست زمان زیادی برای جستجو صفحات صرف کنید و خیلی سریع به صقحه مورد نظرتون دسترسی پیدا خواهید کرد.

 

دانلود افزونه Simple Page Ordering از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Simple Page Ordering

 

  ایجاد sitemap در وردپرس توسط افزونه Google Xml sitemaps