همانطور که خودتان میدانید صفحات یا برگه ها نقش مهمی در وردپرس دارند و این را هم میدونید فایل page.php ثابت میباشد و محتواهای درون‌شان متغیر است . بعضی از سایت ها البته بیشتر سایت های فروشگاهی صفحات زیادی دارند و همیشه باید انها را ویرایش و دست کاری کنند . شما میتوانید بدون نیاز به کدنویسی و صرف کردن زمان زیادی صفحات سایت خود را مرتب کنید و به راحتی آنها را ویرایش نمایید .

با استفاده از افزونه Simple Page Ordering میتوانید این کار را به سرعت و خیلی راحت و ساده بدون پیکربندی تنظیماتی انجام دهید .

 

روش کار با افزونه Simple Page Ordering

در اولین قدم این افزونه وردپرس را دانلود ، نصب و راه اندازی کنید ، پس از فعال سازی افزونه هیچ نیازی به تنظیمات خاصی نیست فقط کافیست وارد بخس برگه ها > همه برگه ها شوید و خواهید دید که یک قابلیت جدید به این قسمت اضافه شده است.

 

شما میتوانید به راحتی صفحات را با دراگ کردن جا به جا کنید و به شکل دلخواه خود آنها را مرتب کنید . همچنین میتوانید در بالای صفحه تاریخ مورد نظرتان یا همه تاریخ ها را انتخاب و روی دکمه صافی کلیک کنید که در این صورت بر اساس تاریخ انتخابی صفحات مرتب می شوند.

به همین راحتی میتوانید صفحات سایت وردپرسی خود را مرتب کنید . بدین صورت دیگر نیازی نیست زمان زیادی برای جستجو صفحات صرف کنید و خیلی سریع به صقحه مورد نظرتون دسترسی پیدا خواهید کرد.

 

دانلود افزونه Simple Page Ordering از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Simple Page Ordering

 

  انتقال کاربر به صفحه ی پرداخت با یک کلیک