با معرفی افزونه کاربردی ManageWP Worker با شما هستیم که توسط این افزونه وردپرسی میتوانید تمامی سایت ها را تنها در یک بخش یا داشبورد مدیریت کنید و سرعت کار خود را بالا ببرید . این افزونه جزء ۱۰۰ افزونه برتر وردپرسی است که بیش از ۸۰۰ هزار نصب فعال دارد . اگر شما چند وب سایت وردپرسی دارید و باید روزانه تمامی آنها را مدیریت کنید کافیست از این پلاگین استفاده نمایید .  این افزونه بسیار کاربردی و کارآمد است که تمامی سایتهای وردپرسی خودتان را در یکجا مدیریت کنید . در واقع ، ManageWP تمامی داده های وب سایت شما را در یک داشبورد مدیریت می‌کند .

 

 کار با افزونه ManageWP Worker

 

ابتدا افزونه ManageWP Worker را دانلود ، نصب و راه اندازی کنید ، پس از فعال سازی افزونه وارد وب سایت managewp.com شوید و یک اکانت ایجاد و نام ، نام خانوادگی خود را وارد نمایید .  بعد آدرس دامنه سایت وردپرسی خودتان را همراه با نام کاربری و رمز عبور وارد کرده و منتظر بمانید به این سرویس متصل شوید . سپس در داشبورد مشاهده شده میتوان سایت وردپرسی خودتان را مدیریت کنید.

نکته : میتوانید هر تعداد سایت وردپرسی که دارید را به این سرویس اضافه کنید و همه را در یک جا مدیریت کنید .

در این مرحله میتوان کارهای متفاوتی مانند مدیریت کردن تمامی سایت ها در یک صفحه ، حذف کردن دیدگاه های اسپم ، نصب و به روز رسانی افزونه ها و قالب تمامی سایت ها ، تهیه پشتیبان از تمامی سایت ها ، مطلع شدن از down بودن سایتها توسط ایمیل ، مدیریت کردن پستها و صفحات و کاربران و در آخر مدیریت سئو انجام دهید .

همانطور که مشاهده کردید در همین سرویس میتوانید تغییرات دلخواه خودتان را در نظر بگیرید .

 

دانلود افزونه ManageWP Worker از مخزن وردپرس

دانلود افزونه ManageWP Worker

 

  افزونه Auto Upload Images آپلود خودکار تصاویر هنگام کپی کردن در وردپرس