خیلی از ماها میپسندیم محتوای وب سایت خود را به صورت زیباتر و مرتب تر نمایش دهیم یکی بهترین روشهای موجود استفاده از ستون بندی محتوا در وردپرس است .

در این آموزش وردپرس میخواهیم یک افزونه وردپرس کاربردی و صریح و ساده به نام افزونه Lightweight Grid Columns را با شما آشنا سازیم که در آن شما میتوانید صفحه و نوشته های وردپرسی خود را به صورت مرتب و هم اندازه ستون بندی کنید و مطالب مورد نظرتان را نظم و ترتیب دهید .

ستون بندی محتوا در وردپرس Lightweight Grid Columns

برای شروع ، افزونه Lightweight Grid Columns را دانلود ، نصب و فعال کنید . پس از فعال سازی پلاگین ، نیازی به پیکربندی تنظیمات نیست ، فقط  کافی است وارد نوشته یا صفحه مورد نظر خود شوید

 

 

در اینجا یک دکمه به نام  add column  به بخش ویرایشگر وردپرس اضافه شده است . روی دکمه add column کلیک نمایید در این صفحه در بخش content محتوای مورد نظرتان را نوشته و در قسمت های دیگر عرض ستون ها را در موبایل ، دسکتاپ و تبلت انتخاب نمایید

 

 

پس از انجام این مراحل روی دکمه قبول کلیک نمایید . به همین روش ستون های دیگر را هم اضافه کنید . بدین حال وقتی صفحه را اجرا میکنید مطالب شما در قالب ستون های مختلف نمایش داده می شود .

 

 

دانلود افزونه Lightweight Grid Columns از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Lightweight Grid Columns

  افزونه Nofollow کردن لینک های بیرونی وردپرس Ultimate Nofollow