امروز میخواهم در مورد افزونه خیلی جالب برای بریدن بخشی از تصاویر بند انگشتی وردپرس براتون توضیح بدیم شما به خوبی این را می دانید هنگامی که تصاویر را جستجو و دانلود می‌کنید در اندازه های مختلف برایتان ظاهر میشود . شاید دوست داشته باشید فقط قسمتی از تصویر خود را ببرید و به عنوان تصویر شاخص به نمایش بگذارید می‌توانید از افزونه Crop Thumbnails برای بریدن بخشی از تصاویر استفاده کنید.

 

آموزش افزونه Crop Thumbnails

 

برای شروع کار افزونه Crop Thumbnails را دریافت ، نصب و راه اندازی کنید ، پس از فعال سازی افزونه Crop Thumbnails، وارد قسمت تنظیمات > Crop-Thumbnails در وردپرس شوید . در این قسمت چند مورد باکس وجود دارد . افزونه Crop Thumbnails به صورت خودکار چندین اندازه ایجاد میکند که شما میتوانید تعیین کنید در هر پست تایپ کاربران کدام اندازه های برش را مشاهده نکنند ، سپس تیک موارد دلخواه را زده و ذخیره نمایید

 

 

بریدن بخشی از تصویر وردپرس با افزونه Crop Thumbnails

برای اینکار وارد یکی از نوشته های خود شوید و در باکس تصویر شاخص ، تصویر دلخواه خود را انتخاب و روی دکمه crop feature image کلیک نمایید.

شما میتوانید انداره های کراپ پیش فرض وجود دارد یکی از آنها را انتخاب و در سمت راست اندازه دلخواه خود را کراپ کنید و بعد از آن روی دکمه آبی رنگ save crop کلیک کنید . همچنین اندازه ای که شما تعیین کردید میتواند روی تمامی بخش ها انتخاب شود ، تیک گزینه Crop all images with same ratio at once را بزنید.

 

 

 

دانلود افزونه Crop Thumbnails از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Crop Thumbnails

  افزونه نمایش اعضای تیم در سایت با نام Team Members