امروز میخواهم در مورد افزونه خیلی جالب برای بریدن بخشی از تصاویر بند انگشتی وردپرس براتون توضیح بدیم شما به خوبی این را می دانید هنگامی که تصاویر را جستجو و دانلود می‌کنید در اندازه های مختلف برایتان ظاهر میشود . شاید دوست داشته باشید فقط قسمتی از تصویر خود را ببرید و به عنوان تصویر شاخص به نمایش بگذارید می‌توانید از افزونه Crop Thumbnails برای بریدن بخشی از تصاویر استفاده کنید.

 

آموزش افزونه Crop Thumbnails

 

برای شروع کار افزونه Crop Thumbnails را دریافت ، نصب و راه اندازی کنید ، پس از فعال سازی افزونه Crop Thumbnails، وارد قسمت تنظیمات > Crop-Thumbnails در وردپرس شوید . در این قسمت چند مورد باکس وجود دارد . افزونه Crop Thumbnails به صورت خودکار چندین اندازه ایجاد میکند که شما میتوانید تعیین کنید در هر پست تایپ کاربران کدام اندازه های برش را مشاهده نکنند ، سپس تیک موارد دلخواه را زده و ذخیره نمایید

 

 

بریدن بخشی از تصویر وردپرس با افزونه Crop Thumbnails

برای اینکار وارد یکی از نوشته های خود شوید و در باکس تصویر شاخص ، تصویر دلخواه خود را انتخاب و روی دکمه crop feature image کلیک نمایید.

شما میتوانید انداره های کراپ پیش فرض وجود دارد یکی از آنها را انتخاب و در سمت راست اندازه دلخواه خود را کراپ کنید و بعد از آن روی دکمه آبی رنگ save crop کلیک کنید . همچنین اندازه ای که شما تعیین کردید میتواند روی تمامی بخش ها انتخاب شود ، تیک گزینه Crop all images with same ratio at once را بزنید.

 

 

 

دانلود افزونه Crop Thumbnails از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Crop Thumbnails

  افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس