گاهی نیاز دارید برخی از برگه ها یا پست های خود را کپی کنید و بعد از کپی آنها بتوانید آنها را ویرایش نمایید و یا هنگامی که سایت وردپرسی خودتان را طراحی می‌کنید برای شما گاهی پیش میاید که طراحی چندین برگه یکسان است شما میتوانید برای بالا بردن سرعت عمل خود از برگه ها کپی گرفته و آنها را ویرایش کنید با افزونه زیر میتوانید این عمل را به خوبی و بدون نقص انجام دهید.

 

آموزش افزونه Duplicate Page

مثل همیشه اول از همه باید افزونه Duplicate Page را دریافت و نصب و راه اندازی کنید یعد از آن این افزونه وردپرس را فعال نمایید . پس از فعال سازی افزونه ، وارد بخش تنظیمات >> Duplicate Page در پیشخوان وردپرس شوید . در این قسمت تنظیمات افزونه را پیکربندی نمایید، سه گزینه خواهید دید، با ما همراه باشید تا گزینه ها رو با هم بررسی کنیم.

 

 

Duplicate Post Status : در این بخش تعیین می کنید صفحه دلخواهتان در کدام وضعیت کپی شود. ( پیش نویس ، انتشار ، خصوصی )
Redirect to after click on Duplicate This Link : در این بخش تعیین می شود صفحه کپی شده به کجا هدایت خواهد شد .
Duplicate Post Suffix : در این بخش یک پسوند برای صفحه کپی شده تعیین نمایید تا به راحتی بتوان صفحه اصلی را از صفحه کپی شده  قابل تشخیص باشد .

پس از تنظیمات افزونه Duplicate Page ، وارد برگه ها  > همه برگه ها شوید و صفحه ای که قصد دارید از آن کپی بگیرید را انتخاب و روی لینک duplicate this کلیک نمایید

 

 

همانطور که میبینید خیلی با سرعت و خیلی روان، ساده میتونید از صفحات دلخواه تان کپی گرفته و از صفحات مجددا استفاده کنید. با افزونه Duplicate Page میتوانید صفحاتی شبیه به هم تنها در چند ثانیه مجددا طراحی کنید

 

دانلود افزونه Duplicate Page از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Duplicate Page

 

  افزونه WP Email login فعال کردن ورود با ایمیل در وردپرس