امروز یکی از بهترین افزونه وردپرس برای ذخیره خودکار تصاویر بدون آپلود در بخش رسانه وردپرس بهتون معرفی خواهیم کرد لطفا تا پایان کار ما را همیاری کنید . شاید شما جز آن دسته از افرادی باشید که از سایت های دیگر تصاویر خود را کپی می کنید . افزونه ای که امروز بهتون معرفی میکنیم رسانه ها / فایل ها را از لینک های URL خارجی به سرور شما می برد و آنها را به کتابخانه رسانه ای وردپرس اضافه خواهد کرد . در این حالت شما احتیاچ به زمان زیادی برای ذخیره فایل خارجی در رایانه و بارگیری مجدد آنها نخواهید داشت .

افزونه External Media Upload امروز حتی قابلیت ضبط پسوند فایل های محبوب را به عنوان تصویر ، صوتی ، فیلم ، پی دی اف ، اسناد اداری ، فایل زیپ ، اجرایی ، فایل های CSV را دارد و شما میتوانید قابلیت های دیگری به آن اضافه کنید .

یا میتوانید از افزونه Auto Upload Images آپلود خودکار تصاویر هنگام کپی کردن در وردپرس نیز استفاده نمایید

 

نصب افزونه External Media Upload

مثل روالی که قبلا انجام میدادیم ابتدا افزونه External Media Upload را دریافت و نصب کنید . پس از فعال سازی این افزونه وردپرس گزینه جدیدی به نام External Media Upload در منو رسانه خواهید دید . بر روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید . خواهید دید سه زبانه وجود دارد در ادامه توضیح کوتاهی در مورد این زبانه ها خدمتتان عرض خواهیم کرد امیدوارم استفاده بهینه را ببرید.

ساخت تصویر شاخص اتوماتیک توسط افزونه auto post thumbnail

 

آموزش ذخیره خودکار تصاویر در وردپرس توسط افزونه External Media Upload

Bulk Upload

در این زبانه میتوانید فایل ها و لینکهای تصاویر مورد نظرتان را در بخش  ADD DIRECT LINKS  اضافه نمایید و روی دکمه save کلیک نمایید . چندین لینک میتوان پشت سر هم اضافه نماید

در این کادر میتوانید لینک تصاویر، فایل و… که در سایتی مشاهده کرده اید و می خواهید در وبسایت خود آپلود کنید را وارد نمایید. این لینک ها را به ترتیب زیر هم قرار دهید و در نهایت با کلیک بر روی دکمه ی save، این فایل ها در وبسایت شما آپلود می شود.

در صورتی که آپلود با موفقیت انجام شود، در پایین صفحه فایل ها به شما نشان داده می شود و می توانید این فایل ها را ویرایش کنید.
توجه : اگر به بخش کتابخانه چند رسانه ای بروید، می توانید این تصاویر را در آنجا مشاهده کنید.

 

 

 

Featured Image

در این تب شما می توانید به صورت مستقیم تصویری را که می خواهید از طریق remote upload وردپرس جایگزین تصویر نوشته، محصولات و… سایت نمایید.

Add External Image Link : لینک تصویری که می خواهید به عنوان تصویر شاخص در مطلب یا محصول مورد نظر جایگزین شود را وارد کنید.
Select Post : مطلب مورد نظر برای قرار دادن تصویر شاخص را از این بخش انتخاب کنید.

سپس بر روی دکمه ی save کلیک کنید . اگر تغییرات با موفقیت انجام شود، همانند تصویر فوق برای شما پیام موفقیت آمیز بودن، نمایش داده می شود.

 

 

Options

در این زبانه میتوانید مدت زمان محدودی برای آپلود فایل ها و تصاویر مشخص کرد . در حالت عادی مدت زمان درخواست برای دانلود فایل به طور پیش فرض ۳۰۰ ثانیه است .

حالا اگر وارد قسمت رسانه >کتابخانه شوید تصاویر مرتب نمایش داده خواهد شد

 

 

در این آموزش وردپرس شما یاد گرفتید که تصاویر وبسایت را به صورت remote upload وردپرس بارگذاری کنید . امیدوارم که این روش بارگذاری تصاویر برای شما مورد استفاده قرار گیرد.

 

دانلود افزونه External Media Upload از مخزن وردپرس

دانلود افزونه External Media Upload

 

  افزونه نمایش آخرین مطالب یک دسته خاص با نام Recent Posts Widget