این افزونه جزء افزونه های حمل و نقل ووکامرس میباشد افزونه WooCommerce Weight Based Shipping یک افزونه ووکامرس محاسبه حمل و نقل بر اساس وزن و ارسال محصولات برای مشتریان است که برای فروشگاه هایی مناسب می باشد که اجناسشان از نظر وزن بسیار متفاوت است . این افزونه وردپرس به شما اجازه می دهد قوانین متعددی بر اساس شرایط مختلف با قیمت های متفاوت برای ارسال محصولات خود تعیین کنید.

 

آموزش افزونه WooCommerce Weight Based Shipping

در قسمت ابتدای کار افزونه WooCommerce Weight Based Shipping را نصب و راه اندازی کنید ، پس از فعال کردن  افزونه WooCommerce Weight Based Shipping وارد قسمت ووکامرس > پیکربندی > حمل و نقل > Weight Based Shipping شوید . در این قسمت می توانید حمل و نقل محصولات تان را بر اساس وزن تقسیم بندی و تنظیم نمایید

در این مرحله شما میتوانید به راحتی قوانین حمل و نقل اجناس در فروشگاه خود را اضافه نمایید . روی دکمه Add shipping rules / add new کلیک کنید سپس میتوانید استفاده از مالیات را فعال و یا غیرفعال کنید . برچسب قانون حمل و نقل داخلی را بنویسید . بهتر است

 

 

محاسبه هزینه ارسال بر اساس وزن در ووکامرس

یک نام منحصر به فرد برای وقتی که قصد دارید مشتری آن را مشاهده کند در قسمت title بنویسید . در بخش بعدی ، شرط های حمل و نقل بر اساس وزن را مشخص و نمایش دهید . در صورتی که مشتری دارای این شرط ها باشند قانون برای آنها فعال می شود . سه گزینه موجود است که در ابتدا مقصد را انتخاب کنید ، سپس سفارش وزن و مجموع را تعیین کنید.

بعد دربخش Charges هزینه ی حمل و نقل پایه و وزن را وارد در نظر بگیرید . در مرحله آخر روی دکمه close کلیک کرده . حال قانون حمل و نقل که تعیین کردید را قابل مشاهده هستند.

 

 

دانلود افزونه WooCommerce Weight Based Shipping از مخزن وردپرس

دانلود افزونه WooCommerce Weight Based Shipping

 

 

  افزونه Lightweight Grid Columns ستون بندی محتوا در وردپرس