نمودار سازمانی یا شبکه ای یا زیر مجموعه ای یک نمودار سلسله مراتبی شرکت ها بر اساس مرتبه شغلی و مسئولیت های کاری ، از بالاترین رده تا پایین ترین رده می باشد همانند نمودار های شبکه ای که در شرکت های بازاریابی بادران ، پنبه ریز ، بیز و… مورد استفاده قرار میدهند .

 

نمودار زیر مجموعه ای در وردپرس

تا به حال به این موضوع توجه کردید که نمودار سازمانی ، زیر محموعه گیری و نمایش اعضای تیم خود را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید؟ با افزونه Easy Org Chart این کار صورت می پذیرد و این امر سبب میشود اعضای تیم خود را به کاربران و مشتریان سایت خود معرفی نمایید .

 

آموزش افزونه Easy Org Chart

در اولین قدم باید این افزونه وردپرس را نصب نمایید ، ابتدا افزونه Easy Org Chart  را از پایین همین صفحه دانلود ، نصب و فعال سازی کنید .

پس  از آن منو جدیدی به نام Easy Org Chart در پیشخوان وردپرس اضافه خواهد شد

برای ایجاد چارت سازمانی روی افزودن نوشته کلیک کنید . در مرحله اول، یک عنوان برای چارت یا نمودار سازمان / شرکت خود تعیین و سپس عرض و طول چارت را مشخص کنید و حتی میتوان اندازه سفارشی دلخواه خود را وارد نمایید

 

 

Container Size : در این قسمت باید سایز هر گزینه در چارت را مشخص کنید. عرض و طول آن را می‌توانید تعیین کنید.
Org Chart Advanced Settings : در اینجا می‌توانید طول نمودار را به صورت گفته شده تعیین کنید.

شما میتوانید در پایین صفحه ، مشخصات یا جزئیات اعضای تیم خود را یک به یک همراه با نام ، نام خانوادگی ، شغل ، تصویر وارد نمایید و در Upper hierarchy سلسله مراتب سازمان را برای تک تک افراد مشخص نمایید برای افزودن مشخصات اعضای تیم خود روی دکمه add a person کلیک کنید و عملیات بالا را تکرا رکرده و آن را منتشر کنید .

 

 

در مرحله پایانی روی زیر منو Easy Org Chart کلیک کرده و شورتکد نمودار سازمانی ایجاد شده را کپی و در نوشته و صفحه و یا سایدبار سایت وردپرسی خود جایگذاری کنید . برخی از افراد فرم تماس با ما را در زیر نمودار شرکت خود به نمایش میگذارند .

 

دانلود افزونه Easy Org Chart از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Easy Org Chart

 

  افزونه WP Widget Disable غیر فعال کردن ابزارک ها در وردپرس