یکی از بهترین افزونه های ووکامرس افزونه Booster for WooCommerce است که یک افزونه کاربردی و قدرتمند و آسان برای وب سایت فروشگاهی می باشد . این افزونه وردپرس شامل بسیاری از ویژگی های کاربردی است که هر سایتی از پلت فرم ووکامرس استفاده می کند  نیاز است تا این پلاگین حرفه ای جهت اضافه کردن امکانات بیشتر به ووکامرس را نضب و راه اندازی نماید

 

اضافه کردن امکانات بیشتر به ووکامرس

این افزونه در ووکامرس امکانات بسیار زیاد و ضروری را آماده کرده که شما با اتصال به آن می توانید از تمامی امکانات آن در یک جا استفاده کنید و با این کار به عملکرد خود در سایت افزایش دهید .

 

 افزونه Booster for WooCommerce

در ابتدا افزونه Booster for WooCommerce را دانلود ، نصب و فعال نمایید لازم به ذکر است برای دیدن بخش تنظیمات افزونه حتما نیاز به نصب ووکامرس و داشتن یک سایت فروشگاهی در وردپرس خواهید بود.

بر روی منو ووکامرس > پیکربندی > Booster یا ووکامرس > booster settings کلیک کرده تا وارد بخش تنظیمات افزونه شوید.

 

 

در این بخش تمامی افزونه های موجود را نمایش داده که در صورت تمایل برای استفاده از هر کدام می توانید روی گزینه ی پیکربندی کلیک کنید تا وارد تنظیمات آن شوید. با کلیک روی پیکربندی یکی از تب های موجود در بالا باز می شود که متعلق به تنظیمات افزونه های این بخش می باشد.

تنظیمات  این افزونه برای استفاده از این ماژول ها که مربوط به حمل ونقل ، درگاه پرداخت ، سبد خرید ، واحد ارز ، محصولات و سفارشات می باشد . شما میتوانید برای فعال شدن هر کدام ، روی گزینه پیکربندی در زیر ماژول کلیک کرده و پس از وارد شدن به صفحه آن را فعال و تنظیمات ماژول را پیکربندی نمایید

 

بدین وسیله می توانید افزونه های موجود را تنظیم کنید و از آنها استفاده نمایید.

 

دانلود افزونه Booster for WooCommerce از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Booster for WooCommerce

 

  افزونه نمایش اعضای تیم در سایت با نام Team Members