شاید دیده باشید در بیشتر سایت های فروشگاهی برای مناسبت‌های سال تخفیف ویژه‌ای ارائه می دهند و این خود باعث افزایش درامد و جلب نظر مشتری خواهد شد . شاید براتون مهم باشد یه روش تخفیف جدید ایجاد نماید . با افزونه WooCommerce Gift Cards می‌توانید گیفت کارت یا کارت های هدیه مختلفی در سایت خود ایجاد کرده و به مشتریان ثابت و ویژه خود ارائه دهید .

پس با ما همراه باشید .

 

نحوه کار با افزونه WooCommerce  Gift Cards

 

📢 ابتدا افزونه وردپرس WooCommerce Gift Cards را نصب و فعال کنید ، پس از فعال کردن افزونه WooCommerce Gift Cards گزینه جدیدی به نام Gift Cards به منو ووکامرس در پیشخوان وردپرس خواهید دید روی آن کلیک نمایید . سپس در اینجا کارت‌های هدیه که ایجاد کردید را مشاهده میکنید

📌 برای افزودن کارت هدیه جدید روی دکمه add gift card باید فشار دهید به طور پیش‌فرض یک کد به کارت اختصاص داده شده‌ است . اگر تمایل دارید میتوانید توضیحاتی برای آن هم بنویسید . و نام و ایمیل  گیرنده و فرستنده را بنویسید . پس از آن در متاباکس Personalize it مقدار یا اعتبار کارت هدیه ، متن پیام به مشتری و تاریخ انقضای کارت را وارد نمایید .

 

 

⚡ در مرحله نهایی نوشته را انتشار دهید و در سمت چپ می‌توانید گزینه  Send Gift Card Email  را تیک دار کنید . حال کارت هدیه به مشتری ویژه شما ارسال خواهد شد و مشتری می‌تواند با زدن کد کارت از تخفیف ویژه‌ای برخوردار شود .

 

 

پس از وارد صفحه محصولات خود شده و در پایین صفحه تیک gift card را در متاباکس  اطلاعات محصول  فعال کنید . حتی می‌توانید کارت هدیه موجود را مجددا برای مشتری خود بارگذاری و فعال کنید .

 

دانلود افزونه WooCommerce – Gift Cards از مخزن وردپرس

دانلود افزونه WooCommerce – Gift Cards

 

  افزونه ووکامرس همکاری در فروش YITH WooCommerce Multi Vendor