شاید شما هم دلتان بخواهد یک سایدبار اختصاصی و سفارشی که مورد پسند شماست به قالب وردپرس اضافه کنید . پس با ما همراه باشید . با افزونه Easy Custom Sidebars به راحتی میتوان سایدبار سفارشی برای هر صفحه ایجاد و جایگزین سایدبار های پیش فرض قالب وردپرس کرد .

یکی از ویژگی های منحصر به فرد و جالب افزونه Easy Custom Sidebars این است که برای هر صفحه وردپرس میتوان یک سایدبار سفارشی ایجاد و نمایش دهد.

 

آموزش افزونه Easy Custom Sidebars

 

اول نیاز به نصب و فعال سازی افزونه Easy Custom Sidebars دارید . در مرحله بعدی زیر منو جدیدی به نام Theme Sidebars به منو نمایش پیشخوان خواهید دید . حال وارد صفحه افزونه شوید و یک نام برای سایدبار سفارشی خود در نظر بگیرید و روی دکمه create sidebar کلیک نمایید .

در بخش Sidebar Properties باید سایدبار قالب مورد نظرتان را انتخاب نمایید وجایگزین سایدبار خود نمایید که به جای آن نمایش داده شود . بعد از این مراحل باید توضیحات مربوط به سایدبار را بنویسید . شاید دوست داشته باشید فقط بعضی از بخش ها یا صفحات وردپرس  سایدبار سفارشی شما نمایش دهد . شما میتوانید در سمت چپ صفحه تمامی قسمت های وردپرس را مشاهده می نمایید .

هر بخشی را مایل هستید انتخاب و روی دکمه add to sidebar کلیک نمایید . در آخر تغییرات را ذخیره کنید .

 

 

شما با این کار وقتی وارد بخش نمایش > ابزارک ها شوید میبینید پس از کلیک کردن روی هر ابزارک نام سایدبار سفارشی شما نیز نمایش داده می شود

به طور مثال ، صفحه هایی را که در بالا انتخاب کردیم هنگامی که وارد آن صفحات می شویم تنها سایدبار سفارشی که ایجاد کردیم را در آن صفحات خواهیم دید و در مابقی صفحات همان سایدبار پیش فرض قالب وردپرس نمایش داده می شود .

 

 

خب توسط افزونه Easy Custom Sidebars براحتی توانستیم با استفاده از سایدبار سفارشی تعداد زیادی از سایدبار ایجاد کنیم . با قالب کده همراه باشید 😊

 

دانلود افزونه Easy Custom Sidebars از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Easy Custom Sidebars

 

 

  افزونه Simple QR Code برای ساخت بارکد Qr code