برای اینکه شما بتوانید در سایت خود فونت آیکون های متفاوت و زیبا را به کار ببرید باید از فونت آیکون های معروف Font Awesome استفاده کنید . شما میتوانید با افزونه ای که امروز برایتان معرفی میکنیم بدون نیاز به کد نویسی تنها با یک کلیک میتوانید فونت آیکون های متفاوتی در سایت خود نمایش دهید . افزونه WP Visual Icon Fonts در پنل مدیریت وردپرس این عمل امکان پذیر می باشد .

این افزونه دارای مجموع آیکون فونت های Font Awesome و Gener icons می باشد که سازگار با فریم ورک بوت استرپ ( Bootstrap ) میباشد .

اگر قصد دارید برای وب سایت وردپرسی خود از فونت آیکون استفاده کنید پیشنهاد می کنم افزونه WP Visual Icon Fonts را دانلود کنید. این افزونه تا به حال بیش از ۲۰۰۰۰ نصب فعال داشته است. همچنین توانسته از طرف کاربران وردپرس امتیاز ۴.۵ از ۵ را به خوش اختصاص بدهد

همچنین میتوانید از افزونه Better Font Awesome اضافه کردن فونت به متن و قالب وردپرس نیز استفاده نمایید که عملکردی مشابه این پلاگین وردپرس دارد 

 

امکانات افزونه WP Visual Icon Fonts

می توانید هر نو فونت آیکونی را که می خواهید از بخش تنظیمات افزونه انتخاب کنید.

دارای قابلیت جستوجو برای فونت آیکون ها

امکان مشاهده آیکون ها در ویرایشگر بصری وردپرس

امکان انتخاب کردن آیکون ها در پنجره ویرایشگر بصری وردپرس

دارای قابلیت تنظیم کردن اندازه و تعیین کردن رنگ آیکون ها

داری فونت آیکون های Genericons

دارای فونت آیکون های Font Awesome 4

دارای فونت ها ای با HTML ساده در فایل قالب شما

دارای مجموعه بزرگی از فونت آیکون

 

افزونه WP Visual Icon Fonts

ابتدا افزونه WP Visual Icon Fonts  را از پایین صفحه دریافت نموده  و نصب و راه اندازی نمایید . افزونه را فعال کنید و وارد بخش تنظیمات > Icon Font شوید .

شما در اینجا میتوانید انتخاب کنید که کدام آیکون فونت ها در قالب شما استفاده شود . آیکون فونت Font Awesome یا Gener icons ؟

 

 

سپس وارد نوشته و یا ویرایش نوشته و  صفحه جدید شوید و مشاهده خواهید کرد یک دکمه به نام icon به بخش ویرایشگر وردپرس شما اضافه شده است .

 

 

روی دکمه کلیک و حال در اینجا یک لیست از مجموع آیکون فونت های Font Awesome و Genericons را مشاهده می کنید . بر اساس نیاز شما هر کدام که مد نظرتان هست را انتخاب کنید . شما میتوانید اندازه و رنگ هر کدام از آیکون ها را خودتان مشخص کنید . به همین راحتی

 

دانلود افزونه Visual Icon Fonts از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Visual Icon Fonts

 

  افزونه ستاره دار کردن مطالب سایت در گوگل