با آموزش افزونه Blog Designer طراحی صفحه بلاگ بدون کد نویسی در وردپرس با شما هستیم اگر شما جز دسته از مدیرانی هستید که سایتشان دارای محتوای زیادی است با کمک این افزونه به راحتی می‌توانید مطالب خود را به شکل زیبا و مرتب تری با تم های مختلفی نمایش دهید .

 

آموزش افزونه Blog Designer

 

برای شروع ابتدا افزونه وردپرس Blog Designer را نصب و فعال نمایید . منو جدیدی با نام Blog Designer در پیشخوان وردپرس ایجاد خواهد شد . بر روی آن گلیک کنید تا وارد تنظیمات مربوط به افزونه Blog Designer شوید

⚡ در اینجا پنج بخش قرار دارد با هم اشنا خواهیم شد .

 

 

📌 در بخش General Settings میتوانید تم پیش فرض بلاگ و صفحه ای که از قبل ایجاد کرده بودید را انتخاب کرده و تعیین کنید چه تعداد نوشته در صفحه بلاگ نمایش دهد . شما میتوانید تعیین کنید  در صفحه بلاگ شما دسته بندی ، برچسب ، نام نویسنده ، تاریخ انتشار پستها و دیدگاه ها نمایش داده شوند یا خیر .

📌 در بخش Standard Settings میتوانید رنگ لینک‌ها و هاور را مشخص نماید . مرحله بعدی برای انتخاب رنگ ، بک‌گراند و اندازه فونت عنوان مطالب شماست .

📌 در بخش Post Content Settings در این بخش یک سری تنظیمات برای محتوای وبلاگ مشخص میتوانید بکنید از جمله: رنگ و پس زمینه و اندازه فونت عبارت .

📢 در بخش آخر می‌توانید شبکه های اجتماعی دلخواه خود را انتخاب و در زیر پستها به نمایش بگذارید

📢 در آخر شورتکد [wp_blog_designer] را در صفحه مد نظرتان کپی و جایگذاری نماید . طبق همان تم انتخاب شده در سایت شما مانند شکل زیر نمایش داده می‌شود .

 

خب دیدید خیلی راحت توانستید توسط آموزش وردپرس افزونه طراحی وبلاگ وردپرس – Blog Designer خیلی راحت صفحه دلخواه خود را ایجاد و مدیریت نمایید . موفق و پیروز باشید 😉

 

دانلود افزونه Blog Designer از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Blog Designer

 

  افزونه Smart Scroll Top رفتن به بالای صفحه در وردپرس