شاید بارها پیش امده باشد شما وارد سایت فروشگاهی شده اید و محصولی سفارش دادید و کلی منتظر ماندید و جوابی نگرفتید . شایدم این موضوع نمیدانستید که آن فروشگاه به احتمال زیاد آفلاین بوده و شما در جریان نبودید این خود یک مشکل بزرگ برای فروشگاه شما به حساب می آید . شما میتوانید با استفده از  افزونه  وردپرس Woocommerce Open Close که امروز معرفی میکنم خیلی آسان برنامه کاری فروشگاه خود را به کاربران در سایدبار سایت نشان دهید .

 

آموزش افزونه Woocommerce Open Close

 

افزونه Woocommerce Open Close را دانلود ، نصب و فعال نمایید . شما مشاهده خواهید کرد منوی جدیدی به نام WOC hour در پیشخوان وردپرس ایجاد شده است  . شما در این قسمت میتوانید مشخص کنید چه زمانی و در کدامین روز ، چه ساعتی فروشگاه شما آنلاین و آفلاین می باشد .

برای اینکه مشخص نمایید اولین ساعت کاری ووکامرس چه وقتی بوده است باید روی زیر منو add new کلیک کنید .

در ابتدا یک نام نوشته و ساعات باز و بسته یودن فروشگاه را مشخص نمایید و برای افزودن ردیف های بیشتر روی دکمه add new rows کلیک نمایید.

سپس وارد بخش  settings < WOC hour شوید و نام ساعات کاری که ایجاد کردید را انتخاب و روی ذخیره تغییرات کلیک کنید .

 

 

بعد وارد بخش ابزارک ها شده و ابزارک Woocommerce Open Close را به سایدبار سایت تان بکشید و رها کنید . با این کار وقتی فروشگاه شما بسته می شود و کاربران شما با خطای زیر مواجه خواهند شد و ساعات کاری فروشگاه تان را در سایدبار خواهند دید .

شما میتوانید حداکثر سفارش را در کادر Maximum Order مشخص کنید که در آن روز کاربر تا مقداری که شما تعیین کردید فقط مجاز به خرید محصولات هستید .

📢 امیدوارم با آموزش وردپرس بستن فروشگاه ووکامرس در ساعات غیر کاری توسط افزونه Woocommerce Open Close  مورد استفاده قرار گرفته باشد . موفق و پیروز باشید.

 

 

دانلود افزونه Woocommerce Open Close از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Woocommerce Open Close

 

  افزونه ستاره دار کردن مطالب سایت در گوگل