اگر شما میخواهید فوتر سایت شما سفارش سازی شود و لینک لوگوها و صفحات دلخواه خود را برای دسترسی سریع کاربران به آنها در فوتر قرار گیرد ما به شما افزونه Footer Putter را معرفی میکنیم  که توسط ان میتوانید فوتر وردپرس را سفارش سازی نمایید . در ادامه نحوه کار این افرونه وردپرس آشنا خواهید شد .

 

نحوه کار با افزونه Footer Putter

 

شما باید در ابتدای کار افزونه Footer Putter نصب و فعال نمایید بعد خواهید دید منو جدیدی به نام Footer Putter در پیشخوان وردپرس شما ایجاد شده است .

بر روی آن کلیک نمایید تا وارد تنظیمات مربوطه شوید . سپس در این بخش روی تب های موجود کلیک و فرم ها را بر اساس فرم های ایمیل ، تلفن ، کپی رایت ، آدرس ، کشور و غیره پر و ذخیره نمایید . شما میتوانید در پایین صفحه پیش نمایش فوتر را مشاهده نمایید .

 

 

تغییر فوتر وردپرس با استفاده از افزونه Footer Putter

برای قرار دادن تصاویر لینک های لوگو در فوتر سایت بر روی Footer Trademarks کلیک کرده و در بالای صفحه ، روی لینک Link Categories کلیک کنید و وارد بخش پیوندها شده سپس یک پیوند به نام دلخواه خود ایجاد نمایید و در مرحله بعد روی لینک Add Link کلیک و مانند شکل زیر آدرس تصاویر لوگوهای خود را در بخش advanced و در قسمت categories پیوندی که در پیوندها > دسته های پیوند > پیشخوان ایجاد کردید را انتخاب و ذخیره کنید .

 

 

ایجاد لینک در فوتر
برای اضافه کردن پیوند باید به بخش نمایش > ابزارک ها رفته و ابزارک های Footer Copyright Widget ،Trademarks Widget را به سایدبار فوتر کشیده و رها کنید .

خب ببینید توسط افزونه  Footer Putter سفارش سازی فوتر در وردپرس را میتوانید براحتی انجام دهید 

 

 

دانلود افزونه Footer Putter از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Footer Putter

 

  افزونه Revision Control برای بازگردانی پست ها در وردپرس