شبکه های مجازی یکی از بهترین روش ها برای اینکه محتوایی سایت خود را در معرض دید قرار خواهید میباشد . همچنین استفاده از اشتراک گذاری گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی بر روی سئو سایت تاثیر فراوانی خواهد داشت . افزونه AccessPress Social Share برای اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار میگیرد . در دیگر پست های سایت ما مطلبی راجع به  افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی  توسط افزونه Super Socializer را منتشر نمودیم که میتوانید از این مطلب هم بهره ور شوید .

خب یک راه دیگر برای اشتراک گذاری مطالب وب سایتتان اشتراک گذاری مطالب وردپرس و دریافت کد تخفیف است که زمانی که کاربر مطلبی را از وب سایت شما در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری میکند بعد از اشتراک گذاری به او کد تخفیفی داده میشود  که حتی میتوانید از افزونه تخفیف محصولات ووکامرس به ازای اشتراک گذاری با نام  YITH WooCommerce Share For Discounts استفاده ببرید

 

آموزش افزونه AccessPress Social Share

 

ابتدا باید پلاگین AccessPress Social Share را نصب و فعال کنیم و پس از فعال شدن در پنل پیشخوان گزینه ی جدیدی با نام AccessPress Social Share ایجاد میشود بر روی آن کلیک نمایید تا وارد تنظیمات مربوط به این پلاگین وردپرس شوید

Social networks : در این قسمت ایکون هایی را که می خواهیم به اشتراک بگذاریم را با زدن تیک کنار آیکون ها انتخاب می نماییم .

 

 

Share options : مشخص میکند آیکون هایی که از قبل انتخاب کردیم در کدام قسمت از مطالب وردپرس نمایش داده شود

 

 

Display Settings : می بایست جایگاه نمایش آیکون ها را مشخص کنیم و شکل آیکون ها را بصورت دلخواه تغییر دهیم

 

 

Miscellaneous : در این قسمت یک سری تنظیمات اضافی را وارد می کنیم مانند تنظیمات اشتراکی ، فعال کردن یا غیر فعال کردن شبکه های اجتماعی ، وارد کردن ایمیل و تنظیمات دیگر که می توان مدیریت کرد .

 

 

 

دانلود افزونه AccessPress Social Share از مخزن وردپرس

دانلود افزونه AccessPress Social Share

 

  اجبار به انتخاب پسورد قوی توسط افزونه force strong passwords