افزونه Visual CSS Style Editor که امروز معرفی میکنم برای اشخاصی مناسب است که میخواهند استایل سایت وردپرسی خود را به صورت زنده و بصری ویرایش نمایند . این افزونه وردپرس به شما امکان می دهد هر صفحه و قالب وردپرس خودتان را بدون برنامه نویسی سفارشی کرده . افزونه Visual CSS Style Editor بسیار قدرتمند و کاربردی در بین سایر افزونه ویرایش استایل css است که پیشنهاد استفاده از این پلاگین را به شما میدهیم

 

آموزش افزونه Visual CSS Style Editor

 

ابتدا برای شروع کار افرونه Visual CSS Style Editor را نصب و فعال سازی کنید سپس منو Yellow pencil به بخش پیشخوان وردپرس اضافه خواهد شد . روی customizations / lets start کلیک نمایید . حال وارد بخش بصری استایل css شده اید .

 

 

در پنچره که برایتان باز میشود میتوانید صفحه مورد نظرتان را انتخاب نمایید و در قسمت پایین هم میتوانید تعیین نمایید استایل جدید تنها روی همین صفحه یا تمامی صفحات اعلام گردند . بعد از آن بر روی بخش هایی از صفحه که قصد دارید استایل آنها را ویرایش نمایید کلیک نمایید .

شما میتوانید با انتخاب المنت های صفحه ، سمت راست در پنجره سفارش سازی گزینه هایی را مشاهده کنید و در صورت نیاز میتوانید متن ، فونت ، پس زمینه ، فاصله داخلی و خارجی ، حاشیه و سایه باکس ها را به صورت زنده تغییر دهید .

 

 

همچنین در سمت چپ صفحه ، برای ویرایش المنت ها صفحه ، ابزارهایی وجود دارد که میتوانید ابزار انتخابی را تغییر و یا روی ابزار css editor کلیک و کدهای css آن بخش را ویرایش و ذخیره کنید. به علاوه میتوان با ابزارهای undo / redo تغییرات را به حالت قبل برگرداند .

 

خب به همین راحتی با استفاده از پلاگین افزونه Visual CSS Style Editor یا افزونه Yellow Pencil ( افزونه مداد زرد ) براحتی توانستیم تمامی المان های صفحه را ویرایش نماییم . موفق و پیروز باشید 😊

 

دانلود افزونه Visual CSS Style Editor از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Visual CSS Style Editor

 

 

  افزونه Woocommerce Open Close بستن فروشگاه ووکامرس در ساعات غیر کاری