شاید برای همه ما پیش آمده  باشد که بخواهیم در وب سایتمان فایل های صوتی پخش کنیم برای این کار نیاز است از افزونه MP3-jPlayer استفاده نمایید. توسط افزونه MP3-jPlayer می تواند چندین فایل صوتی در سایت خود با استایل های متفاوت نمایش دهد .

 

آموزش افزونه MP3-jPlayer

 

مثل همیشه قبل از هر کاری باید افزونه را نصب و فعال سازی کنید ، سپس منو جدیدی به نام MP3-jPlayer به پیشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد بر روی آن کلیک نمایید تا وارد تنظیمات این افزونه وردپرس شوید .

🔔 در این بخش شش زبانه وجود دارد .

 

 

📢 در زبانه اول نحوه پخش فایل های صوتی و صدا را میتوانید تنظیم کنید .

📢 در تب دوم باید عنوان اصلی و فرعی را مشخص کنید ، فایل صوتی خود را از بین فایل هایتان انتخاب کرده و روی view file کلیک نمایید و مشخصات فایل صوتی را مشاهده نمایید . و در پایین صفحه فرمت فایل را انتخاب کنید.

 

 

📢 در تب player ، میتوان متن پلیر ، دکمه  ها و اندازه ی لیست پخش کننده را تنظیم کرد .

📢 در تب بعدی میتوان در صورت دلخواه کاری کرد کاربران بنوانند فایل های صوتی را دانلود کنند .

 

 

📢 در تب Popout میتوانید متن دکمه و اندازه پنجره را تنظیم کنید .

📢 در آخرین تب تنظیمات پیشرفته افزونه را چک و تنظیم کنید ، و حتی میتوانید تعیین کنید فایل های صوتی تنها برای کاربران وارد شده یا تمام بازدید کنندگان نمایش داده شود

📢 منو design تعیین میکند استایل پخش کننده فایل های صوتی به صورت باشد و در صورت نیاز میتوانید آدرس استایل سفارشی که خود ایجاد کردید را مشخص کنید .

 

 

خب میتوانید از شورت کد های زیر برای نمایش پلیر استفاده نمایید

[mp3j track="آدرس فایل صوتی"]
[mp3j track="آدرس فایل صوتی"volslider="y"]

 

خب دیدید چقدر راحت توانستید توسط افزونه MP3-jPlayer فایل های صوتی و موزیک خود را به خوبی به نمایش بگذارید . موفق و پیروز باشید. 😉

 

دانلود افزونه MP3-jPlayer از مخزن وردپرس

دانلود افزونه MP3-jPlayer

 

پیشنهاد میکنیم بخوانید :   افزونه Under Construction ساخت صفحه در دست تعمیر