جداول قیمت گذاری در وردپرس یکی از بهترین روش‌ها برای معرفی خدمات به مشتریان می‌باشد افزونه Responsive Pricing Table جز افزونه های است که جداول قیمت گذاری مانند سایت هایی که خدمات هاست ارائه میدهند به نمایش میگذارد . پلاگین Responsive Pricing Table میتواند جداول قیمت گذاری ریسپانسیو در وب سایت خود ایجاد نمایید.

 

آموزش افزونه Responsive Pricing Table

 

📌 ابتدا افزونه Responsive Pricing Table را دانلود ، نصب و در پنل وردپرستان فعال نمایید. پس از فعال سازی افزونه وردپرس منو جدیدی به نام Pricing Table در پیشخوان مواجه خواهید شد . گزینه add new کلیک نمایید و اولین جدول دلخواه خود را ایجاد نمایید . در ابتدا یک عنوان برای جدول خود در نظر بگیرید بر روی دکمه add a pricing plan کلیک و پلن های خود را اضافه و تنظیم کنید .

 

 

📌 بعد از آن شما باید یک عنوانی و یک زیر عنوان  برای جدول خود تعیین کنید ، سپس توضیحات مربوط به پلن و قیمت و مدت تکرار و ویژگی های پلن را نوشته و متن و لینک دکمه را مشخص و اگر پلن ویژه ای است در بخش Highlight plan آن را فعال نمایند .

 

 

⚡ رنگ دکمه را تغییر و یا میتوانید کلاس های css سفارشی به کار ببرید و حتی میتوانید برای هر پلن آیکون ویژه ای آپلود کنید .

 

📢 حال باید از تمام پلن هایی که ایجاد کردید کپی گرفته و فیلدها تغییر دهید . در سمت چپ صفحه در بخش Currency نوع پول تان را تعیین نمایید . روی لینک Show / hide text settings فشار دهید و ترازبندی متن عنوان و نوع و اندازه فونت های جدول تان را مشخص نمایید . در آخر روی دکمه انتشار کلیک کنید .

 

 

Change currency : واحد پولی مورد نظر خود را در این بخش وارد نمایید.

Links behavior : در این بخش با انتخاب گزینه  Open in current window با کلیک بر روی لینک در پایین هر پلن ، لینک مورد نظر در همان پنجره بارگذاری می‌شود . اگر تمایل دارید لینک در پنجره‌ای جدا بارگذاری شود گزینه  Open in new window/tab  را انتخاب نمایید .

در همین پنجره با کلیک بر روی گزینه‌ی  Adjust font sizes تنظیمات مربوط به اندازه فونت پلن‌ها باز می‌شود که می‌توانید تنظیمات دلخواه خود را وارد نمایید.

 

 

خب به همین راحتی شما توانستید جداول خود را ایجاد نمایید . حال برای نمایش این جدول ها باید شورت کد مورد نظر هر جدول را برداشته و در صفحه برگه یا صفحه مطالب خود کپی نماییم

همان طور که مشاهده می‌کنید جداول قیمت گذاری ما با موفقیت ایجاد شده است.

 

🔔 خب همانطور کعه دیدید توانسته اید براحتی توسط افزونه Responsive Pricing Table جداول قیمت گذاری ریسپانسیو ایجاد نمایید . موفق و پیروز باشید .😉

 

دانلود افزونه Responsive Pricing Table از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Responsive Pricing Table

 

 

  افزونه ایجاد صفحه بندی در وردپرس WP-PageNavi