یکی از جذابترین قسمت های سایت شما میتواند جایی باشد که به کاربران سایتتان این امکان را میدهید تا بتوانند پست های مورد نظرشان را نوشته و در سایت شما قرار دهند .

افزونه (User Submitted Posts (USP تنها با یک شورت کد شما را قادر میسازد فرم ارسال پست مهمان (کاربر) را به صفحه / نوشته / ابزارک دلخواه خود اضافه نمایید . این افزونه وردپرس ٬ اولین و بهترین افزونه برای ارسال پست توسط کاربران است با ما همراه باشید تا با این پلاگین وردپرس و نحوه کار با آن اشنا شوید .

 

ویژگی افزونه User Submitted Posts

 

📌 داشتن شورتکد برای نمایش یک لیست ارسال پست
📌 شامل شورتکد هایی برای کنترل دسترسی و محدود کردن محتوا
📌 داشتن فرم ارسال پست سریع و ایمن
📌 داشتن فرم ورود / ثبت نام / پسورد
📌 نمایش فرم ها در هر جایی توسط شورتکد یا برچسب قالب
📌 و غیره…

 

آموزش افزونه User Submitted Posts

 

افزونه User Submitted Posts را نصب و فعالسازی کرده و سپس گزینه جدیدی به نام User Submitted Posts به منو تنظیمات در پیشخوان وردپرس ظاهر خواهد شد . بر روی آن کلیک کنید تا وارد تنظیمات مربوطه شوید .

 

 

شما متوانید در بخش تنظیمات افزونه  فیلدهای نام و ایمیل کاربری ، برچسب های ارسالی ، دسته بندی ، محتوا ارسال ، فیلدهای سفارشی و ارسال تصاویر را تنظیم و نمایش آن را فعال یا غیر فعال نمایید

⚡ قسمت تنظیمات عمومی ، استایل فرم ، نوع پست ، وضعیت پست (انتشار / پیش نویس ) ، پیغام های موفقیت و خطا را میتوانید مشخص نمایید .

در بخش دسته بندی ها ، مشخص کنید کدام دسته به پست های ارسال شده اختصاص یابد . همچنین میتوانید بخش های فیلدهای سفارشی ، reCAPTCHA ، دریافت هشدار ایمیل و آپلود عکس را تنظیم نمایید

شما متوانید در قسمت metabox نمایش فرم ، شورتکدهای فرم ارسال پست ، فرم ورود/ ثبت نام ، نمایش پست های ارسال شده و کنترل دسترسی و محدود کردن محتوا را در صورت نیاز در نوشته یا صفحه کپی و جایگذاری نمایید.

 

📢 خب بعد از اتمام کار میتوانید از شورت کد ایجاد شده برای نمایش فرم خود استفاده نمایید

[user-submitted-posts]

📢 همچنین از کد php زیر میتوانید در دیگر بخش های سایت استفاده نمایید

<?php if (function_exists('user_submitted_posts')) user_submitted_posts(); ?>

 

حال به صفجه ی مورد نظر رفته و نتیجه ی کار را مشاهده نمایید . به همین راحتی توانستید توسط افزونه User Submitted Posts قابلیت ارسال مطلب یا پست توسط کاربر را فراهم نمایید . موفق و پیروز باشید

 

 

دانلود افزونه User Submitted Posts از مخزن وردپرس

دانلود افزونه User Submitted Posts

 

 

  افزونه بهینه سازی پایگاه داده وردپرس WP Optimize