با آموزش افزونه TinyMCE Advanced با شما هستیم امروز میخواهم افزونه TinyMCE را خدمت شما ارائه دهم با این افزونه وردپرس میتوانید تمپلیت های دلخواه خود را ایجاد و در تمامی نوشته ها و صفحات وب سایت منتشر کنید . با یک مثال برای شما توضیح خواهم داد . مثلا میخواهید در همه مطالب ورود پرسی شما جمله ی ( سایت قالب کده هر روز با یک سری مطالب اموزشی در خدمت شما هست )  در آخر تمامی پست های خود بگذارید میتوانید از این افزونه استفاده نمایید و تمپلت را ایجاد و در وب سایت نمایش دهید .

با ما باشید تا اخر اموزش این افزونه

 

آموزش افزونه TinyMCE Template

 

همه ما میدانیم برای انجام هر کاری باید روالی طی شود شما هم برای استفاده از این افزونه باید ابتدا آن را دریافت و نصب کنید . بعد از نصب افزونه TinyMCE  خواهید دید نام جدیدی به نام template به پیشخوان وردپرس اضافه شده است.

باید وارد صفحه شوید و تمپلیت دلخواه خود را ایجاد نمایید .

 

 

تمپلیت های خود شامل متن ، تصویر دلخواه هستند پس از اتمام کار روی دکمه انتشار کلیک نماید بعد وارد نوشته یا صفحه شوید و روی دکمه Insert Template کلیک کنید و تمپلیتی که قبلا ساختید را انتخاب کنید و به نوشته خود اضافه کنید.

تمپلیت های ایجاد شده را میتوان به تمامی نوشته ها و صفحات سایت وردپرسی اضافه کرد .

 

 

همچنین شما میتوانید پس از جایگذاری تمپلیت در نوشته خود مجددا از نوشته کپی گرفته و یک تمپلیت جدید بسازید . پس از نمایش نوشته روی نوار ادمین > ویرایش نوشته > copy to a new template کلیک نماید

 

امیدوارم مطالبی که برای شما گذاشته میشود مورد پسند شما قرار گرفته باشد و کار با افزونه ها برایتان آسان تر شود.

 

دانلود افزونه TinyMCE Templates از مخزن وردپرس

دانلود افزونه TinyMCE Templates

 

 

  افزونه Welcome Email Editor ارسال ایمیل خوش آمد گویی به کاربران جدید در وردپرس